in

HGS etiketi cama nasıl yapıştırılır?

Yüzeyi temizledikten sonra etiketi dikkatlice yapışmayan arka yüzeyinden çıkartınız ve yapışkan yüzeye dokunmayın. HGS etiketinizi tek seferde belirlediğiniz bölgeye yapıştırınız. Dikiz aynasının hizasında yapıştırılması tavsiye edilen ve uygulanması gereken bölgedir. HGS etiketinizi aracın dış camına, dikiz aynalarına veya aracın iç camında başk bir bölgeye yapıştırmanız halinde gişelerden geçişiniz ihlal olarak görülecektir. HGS etikenizi elinizde tutarak köprü ve gişelerden geçmeniz de mümkün değildir. Aynı zamanda HGS etiketinizi dikey değil yatay şekilde yapıştırmanız gerekmektedir.

Yüzeyi temizledikten sonra etiketi dikkatlice yapışmayan arka yüzeyinden çıkartınız ve yapışkan yüzeye dokunmayın. HGS etiketinizi tek seferde belirlediğiniz bölgeye yapıştırınız. Dikiz aynasının hizasında yapıştırılması tavsiye edilen ve uygulanması gereken bölgedir.

HGS etiketinizi aracın dış camına, dikiz aynalarına veya aracın iç camında başk bir bölgeye yapıştırmanız halinde gişelerden geçişiniz ihlal olarak görülecektir. HGS etikenizi elinizde tutarak köprü ve gişelerden geçmeniz de mümkün değildir.

Aynı zamanda HGS etiketinizi dikey değil yatay şekilde yapıştırmanız gerekmektedir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0