in

Madeleine Mccann bulundu mu?

Madeleine Mccann bulundu mu sorusu bugünlerde arama motorlarında vatandaşlar tarafından çokça araştırılıyor. Son birkaç gündür sosyal medyada ve yabancı haber kaynaklarından geçen haberlerde sıklıkla bahsedilen Madeleine Mccann kimdir? Yaklaşık 13 yıl önce Portekiz’de kaybolan 3 yaşındaki Madeleine Mccann bulundu mu? Twitter’da TT olarak herkesin dikkatini çeken olay sonrasında kaybolan küçük kız Madeleine Mccann yaşıyor mu? İşte, son gelişmeler…

2007’de Portekiz’de kaybolan üç yaşındaki İngiliz çocuk Madeleine McCann bulundu mu sorusuyla internette gündeme geliyor. Vatandaşların ilgisini çeken ve merak uyandırdığı kaybolan küçük çocuk olayında son gelişmeler neler? Almanya polisinin konuyla ilgi yaptığı açıklamalar neler? Madeleine Mccann bulundu mu? Madeleine Mccann nerede? İşte, detaylı bilgiler…

MADELEİNE MCCANN BULUNDU MU?

2007’de 3 yaşında Madeleine McCann, ailesiyle Portekiz tatilleri sırasında Praiada Luz’da, yakındaki bir restorana giden anne-babası tarafından otel odasında yalnız bırakılmış ve o gece kaybolmuştu.

Yıllarca İngiliz yetkililer ve Portekiz hükümeti küçük çocuğun bulunmasıyla ilgili çalışmalar yapsa da Madeleine’den bir daha haber alınamadı.

Tartışmaları beraberinde getiren soruşturmayla ilgili yıllar sonra Alman polisi önemli bir ipucu elde etti.

Almanya polisi, ülkede pedofili ve cinsel saldırı suçlarından hapis yatan bir kişinin Madeleine McCann’in kaybolmasıyla ilgili soruşturmada yeni zanlı olduğunu açıkladı.

Alman polisi şüpheli adamın kullandığı iki araçla Portekiz’de yaşadığı evinin fotoğraflarını da basınla paylaştı.

Alman polisi olayı ‘cinayet vakası’ olarak soruşturduklarını belirtirken Londra polisi, Madeleine’nin öldüğüne dair ‘kesin kanıt’ bulunmadığı için olayın ‘kayıp vakası’ olarak soruşturduklarını açıkladı.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0