in

Trendyol Go kurye maaşları 2021 ne kadar?

Korona dönemi boyunca birçok sektör sekteye uğradı ve gerilemeye gitti. Bu sektörler arasında bulunmayan ve gelirlerini oldukça arttıran bir sektör bulunuyor. E-Ticaret sektörü resmen 2 yılda yakaladığı gelişme sayesinde oldukça fazla büyüdü. Son zamanlarda da Türkiye’nin en büyük E-Ticaret sitelerinden biri olan Trendyol Go’nun kurye maaşları insanlar tarafından çok fazla merak ediliyor. Peki Trendyol Go’nun kurye maaşları ne kadar.

Korona dönemi kapsamında artık insanlar her işlerini evden yapmak zorunda kaldı. Bunun en büyük nedeni ise bütün dünyada uygulanan yasaklardan dolayı. Özellikle birçok sektör bu dönemde oldukça zarar görürken E-Ticaret siteleri resmen en yüksek satış rakamlarına ulaştılar.

Türkiye’de de Trendyol oldukça çok popülerleşti. Birçok insan eskiden “internetten ürün alınmaz, görmediğim ürünü almam” gibi tabirleri kullanıyordu. Ancak bu görüş değişmiş durumda. Bunun yanında Getir, Yemeksepeti Banabi gibi firmalarda artık çok fazla yaygın kullanılmaya başlandı.

İnsanlar alışveriş yaparken artık buraları daha fazla tercih ediyor. Tabi bütün bu firmaların dağıtım yapabilmesi için kuryelere ihtiyaç var. İnternetten alışveriş bu dönemlerde çok fazla arttığı için motorlu kuryelere olan ihtiyaçta çok fazla arttı. Bundan dolayı da birçok insan ne bu kuryelerin maaşlarının ne kadar olduğunu merak ediyor.

Özellikle Trendyol Go’nun kurye maaşları çok fazla merak ediliyor. Açıklanan bilgilere göre Trendyol Go’nun maaşları kargo teslim etmenize göre hesaplanıyor. Kargo başına toplamda 3-4 TL arası bir rakam kazanıyorsunuz. Yani günlük 30 kargo teslim ederseniz 120 TL kazanmaktasınız. Her gün 30 kargo teslim ederseniz aylık 3.600 TL bir maaşınız olabilir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0