in

Avni Küpeli kimdir ve ne iş yapar? 

Son günlerde Avni Küpeli kimdir ve ne iş yapar soruları birçok kişi tarafından araştırılıyor. Basketbol oyuncusu Cenk Küpeli’nin babası Avni Küpeli kimdir ve ne iş yapar sorularıyla bir kez daha gündeme geldi. Peki, Avni Küpeli kimdir ve ne iş yapar? İşte, Avni Küpeli kimdir ve ne iş yapar sorularının detaylı yanıtları… 

Geçtiğimiz günlerde ayrılık haberiyle gündeme gelen basketbol oyuncusu Cenk Küpeli’nin babası Avni Küpeli kimdir ve ne iş yapar sorularıyla araştırılıyor. Arama motorlarında sıkça aratılan Avni Küpeli kimdir ve ne iş yapar soruları sosyal medyanın da gündeminde. Peki, Avni Küpeli kimdir ve ne iş yapar? İşte, Avni Küpeli kimdir ve ne iş yapar sorularının detaylı cevapları… 

Avni Küpeli kimdir ve ne iş yapar? 

Basketbol oyuncusu Cenk Küpeli’nin babası olan Avni Küpeli aynı zamanda basketbol yorumcusudur. Emekli basketbol spikeri Avni Küpeli’nin oğlu olan Cenk Küpeli, magazin dünyasını yakından takip eden pek çok kişinin gündeminde yer almaya başlamıştı. Aynı zamanda Avni Küpeli, TRT’nin eski spikerlerinden biri. Hakkında pek fazla bilgi bulunmayan Avni Küpeli, oğlunun yaşadığı izdivaç hakkında söylemleriyle çok konuşulmuştu. 

Avni Küpeli’nin oğlu olan Cenk Küpeli, 1985 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Eski milli basketbolcular arasında yer alan Cenk Küpeli, kariyerine Tav Holding’de başladı. Sonra ise kariyerini genel müdür olarak devam ettirdi. 21 Haziran 2019’da eski manken Demet Şener ile nikah masasına oturdu. 

Demet Şener ile eski basketbolcu Cenk Küpeli geçtiğimi haziran ayında nikah masasına oturmuştu. Cenk Küpeli’nin anne ve babasının bu evliliğe karşı olduğu iddia edilmişti. Cenk Küpeli yaptığı açıklamada bu iddiaları yalanlamış, ‘bir kırgınlık var ama ilerleyen günlerde bu durum değişir’ demişti. Cenk Küpeli’nin ailesi ise şu açıklamayı yapmıştı: “Demet Şener gözümüzün nuru oğlumuz Cenk’i bizden koparmış ve ailesini hiçe saymıştır. Yaptığı nispetler sadece İbrahim Kutluay’a değil bizleri de derinden yaralamaktadır. Bu konuya da özellikle dikkat çekilmesini rica ederiz.2.Sayfa programına konuşan Avni Küpeli sözlerine söyle devam etti; Kesinlikle nispet için evlendi. Evlendikleri günden bu yana hatta flört ettikleri günden bu yana tüm uğraşılarımıza rağmen oğlumuzla hiçbir şekilde bağlantı kuramıyor ve görüşemiyoruz. Resmen Kutluay Ailesi’ne verdiği pozlarla, açıklamalarla nispet yapıyor. Oğlumuzla görüşememek annesini ve bizi çok üzüyor.”  

 

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0