in

İrem Bayram kimdir?

İrem Bayram kimdir sorusu özellikle son haftalarda Instagram ve diğer sosyal medya platformlarında sıkça karşımıza geliyor. Best Van Tur CEO’su olan İrem Bayram, genç yaşına karşın önemli başarılara imza atan bir kadın. Peki İrem Bayram kimdir? İşte İrem Bayram hakkında merak ettiğiniz her şey…

İrem Bayram kimdir sorusu Google’da yoğun bir şekilde aranıyor ve sosyal medyada pek çok kişinin karşısına çıkan İrem Bayram’ın kim olduğu merak ediliyor. Bir yandan Best Van Tur’un CEO’luk görevini de yürüten İrem Bayram, sıcakkanlı kimliğiyle de sevilen bir isim. Peki İrem Bayram kimdir?

1990 yılında Van’da doğan İrem Bayram, küçük yaşlardan bu yana otobüslerle iç içe büyüdü. Babasından dolayı otobüslere olan sevgisi günbegün artan İrem Bayram, eğitim hayatında farklı şirketlerde farklı kademelerde çalışsa da, aile şirketnin yurt dışındaki finansal operasyon görevini de bir yıl kadar sürdürdü.

2013 yılında Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan İrem Bayram, Genel Müdürlük ve Yönetim Kurulu üyeliğinin ardından Best Van Tur’un CEO’su oldu. Diğer yandan 017 yılından itibaren ise KAGİDER’in asli üyeliğini yapmakta olan İrem Bayram, İngilizce ve Kürtçe dillerinin yanı sıra başlangıç seviyesinde Arapça da konuşabiliyor.

İrem Bayram’ın bu kadar popüler olmasında ise sosyal medya etkili oldu. Best Van ve otobüslere olan tutkusuyla sık sık paylaşım yapan ve dikkatleri üzerine çeken İrem Bayram, son olarak da Travego tanıtım töreninde kameraların karşısına geçmişti.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0