in

Yağız İzgül evli mi? 

Son dönemlerde Instagram üzerinden paylaştığı yemek videolarıyla ününe ün katan Yağız İzgül evli mi sorusuyla gündemde. Televizyon ekranlarına yabancı olmayan ünlü isim Yağız İzgül evli mi sorusuyla araştırılmaya başlandı. Peki, Yağız İzgül evli mi? İşte, Yağız İzgül evli mi sorusunun detaylı cevabı… 

Birçok televizyon programında yer alan ve daha sonra kişisel sosyal medya hesaplarından tariflerini paylaşmaya başlayan Yağız İzgül evli mi sorusuyla gündemde. 380 bini aşkın takipçi sayısıyla birçok kişiye hitap eden Yağız İzgül evli mi sorusuyla merak ediliyor. Peki, Yağız İzgül evli mi? İşte, Yağız İzgül evli mi sorusunun detaylı yanıtı… 

Yağız İzgül evli mi? 

Ekran severler tarafından Show Tv ekranlarında yayınlanan Şeflerin Düellosu isimli yarışma ile tanınan Yağız İzgül 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. 

Eğitimi dışında hayatında en sevdiği işin yemek yapmak olduğunu belirten Yağız İzgül 2006 yılında Restaurant işletmeye başlamıştır. Yine aynı yıl Türkiye’de ilk kez dökme demir tencere ve tava markası olan Hecha’yı üretmiştir. Ürettiği ürünler tüketiciler tarafından büyük beğeni ile karşılanmıştır. Bugüne kadar birçok eğitim ve seminere katılan İzgül Şeflerin Düellosu isimli yarışmada jüri üyesi olarak yer almıştı. Bunun yanı sıra birçok televizyon kanalında program hazırlayıp sunmakta. Diğer bir yandan internet videolarında ise kendine has bir sunum ile yemek tarifleri paylaşmaktadır. 

İzgül’ün evli olup olmadığı bilinmese de geçtiğimiz aylarda, şarkılarıyla 90’lı yıllara damgasını vuran Reyhan Karaca ile yeni bir aşka yelken açtıkları çok konuşulmuştu. İzgül , popçuyla karesini Karaca’nın ‘Sevdik Sevdalandık’ şarkısını not düşüp paylaştı. İzgül’ün Karaca’nın “Herkes mutlu olmayı hak eder. Sevdik sevdalandık” mesajıyla paylaştığı kareyi beğenmesi de ilan-ı aşk gibiydi. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0