in

Fut champions ödülleri ne zaman veriliyor?

Fut champions ödülleri ne zaman veriliyor sorusu bugünlerde arama motorlarında yoğun bir şekilde araştırılıyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi dönemi boyunca büyük bir artış yaşayan ve beklenilenin üstüne çıkan FİFA futbol oyunu bugünlerde düzenlenen Fut champions ödülleri ile gündeme geliyor. Pek çok kişinin internette cevap aradığı Fut champions ödülleri ne zaman veriliyor? Fut champions ödülleri verildi mi? Fut Champions ödülleri tarihi ne zaman? İşte, detaylı bilgiler…

Kasım ayının ilk haftası içerisinde dağıtılacağı açıklanan Fut Champions ödülleri vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Birçok kişinin geldi dediği ama yine birçok kişinin de geldi ama oyuncuların özelliklerinin yanlış yapıldığı bilgisinin ardından Fut Champions ödülleri ne zaman verilecek? Dünyanın en çok oynanan oyunlarından olan FİFA’nın online olarak toplanan puanlara göre verdiği ödüller ne zaman verilecek? Fut champions ödülleri verilmesi gecikti mi? İşte, merak edilen son gelişmeler…

FUT CHAMPİONS ÖDÜLLERİ NE ZAMAN VERİLİYOR?

Milyonlarca oyuncusuyla gerek bilgisayar gerek play station gerekse XBOX gibi uygulamalarda oynanmasıyla popülerleşen FİFA Fut champions ödülleri ile gündeme geliyor. Twitterdan yorumlar atılarak gündem olan olay ödüller sonrasında Fut Champions ne açıklamalar yaptı?

Fifa Champions resmi hesabından 11 Kasım tarihinde yapılan açıklama sonrasında bu sezon geçtiğimiz hafta gönderilen ödüllerden bazılarının hatalı olarak verildiği ve bunun için tekrardan çalışmaların başladığı açıklandı.

Yanlış olarak verilen ödül sahiplerinin en kısa sürede verilerek hataların telafi edileceği bildirildi.

FİFA Champions resmi Twitter hesabından yapılan açıklamalar şu şekilde;

“Öngörülemeyen bir sorun nedeniyle, FUT Champions Yükseltme kartları Ödüllerinde yanlış Oyuncu Ögeleri görünüyordu. Bu Oyuncu Öğeleri, KKG Ödüllerinden kaldırıldı.”

“Etkilenen KKG’leri tamamlayan ve yanlış Oyuncu Öğeleri alan oyuncular doğru ödülleri alacaklardır. Güncellemeler için bizi izlemeye devam edin.”

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0