in

Huawei Mate 30 Pro nasıl olacak?

Akıllı telefon piyasasında adından sıklıkla söz ettiren Huawei, Mate 30 Lite, Mate 30 ve Mate 30 Pro olmak üzere üç farklı modeli sahneye çıkaracak. Geçtiğimiz yıl tanıtılan Mate 20 serisiyle kullanıcıların beğenisini kazanan Çinli şirket, şimdi de Mate 30 serisi cihazlarla satış rakamını katlamak istiyor. Serinin en güçlü üyesi ise Mate 30 Pro olacak. 6.71 inç boyutunda ekrana sahip olması beklenen model AMOLED ekranla gelecek. Elde edilen bilgilere göre Kirin 985 işlemciden güç alacak Mate 30 Pro, 4200 mAh bataryadan beslenecek. Bununla birlikte 10 W’a kadar “kablosuz ters şarj”ı destekleyeceği söylenenler arasında. Kamera performansıyla öne çıkması beklenen cihaz, ultra geniş, normal, telefoto ve 3D ToF (Time of Flight) olmak üzere 4 adet arka kamerayla karşımıza çıkacak. Mate 30 Pro’nun tasarımı hakkında ise tek bilinen yuvarlak bir kamera kuruluma sahip olacağı. Bildiğiniz üzere Mate 20 serisinde kameralar kare şeklinde yerleştirilmişti. Mate 30 Pro’nun ortaya çıkan özellikleri bunlarla sınırlı. Ekim ayı itibarıyla cihazın tüm özelliklerini ve fiyatını öğrenmiş olacağız.

Akıllı telefon piyasasında adından sıklıkla söz ettiren Huawei, Mate 30 Lite, Mate 30 ve Mate 30 Pro olmak üzere üç farklı modeli sahneye çıkaracak. Geçtiğimiz yıl tanıtılan Mate 20 serisiyle kullanıcıların beğenisini kazanan Çinli şirket, şimdi de Mate 30 serisi cihazlarla satış rakamını katlamak istiyor.

Serinin en güçlü üyesi ise Mate 30 Pro olacak. 6.71 inç boyutunda ekrana sahip olması beklenen model AMOLED ekranla gelecek. Elde edilen bilgilere göre Kirin 985 işlemciden güç alacak Mate 30 Pro, 4200 mAh bataryadan beslenecek. Bununla birlikte 10 W’a kadar “kablosuz ters şarj”ı destekleyeceği söylenenler arasında.

Kamera performansıyla öne çıkması beklenen cihaz, ultra geniş, normal, telefoto ve 3D ToF (Time of Flight) olmak üzere 4 adet arka kamerayla karşımıza çıkacak. Mate 30 Pro’nun tasarımı hakkında ise tek bilinen yuvarlak bir kamera kuruluma sahip olacağı. Bildiğiniz üzere Mate 20 serisinde kameralar kare şeklinde yerleştirilmişti.

Mate 30 Pro’nun ortaya çıkan özellikleri bunlarla sınırlı. Ekim ayı itibarıyla cihazın tüm özelliklerini ve fiyatını öğrenmiş olacağız.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0