in

Instagram çöktü mü?

Instagram çöktü mü sorusu milyonlarca kişi tarafından sorgulanmaya başladı.  Intagram fotoğraf, gif ve videoları yüklemek ve sayfa akışını yenilemek gibi işlemleri yaparken sorun yaşıyor. Sorunun dünya genelinde yaşandığını ve ülkemizdeki kullanıcıları da etkilediği söyleniyor. Instagram’ın yanında Facebook’ta kullanıcıları da aynı sorunla karşı karşıya kaldı. Geçtiğimiz hafta yine benzer bir sorun yaşanmış ve kısa süre içerisinde çözülmüştü. Bugün yaşanan sorunla ilgili ise yetkiller tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı.

Instagram çöktü mü sorusu milyonlarca kişi tarafından sorgulanmaya başladı.  Intagram fotoğraf, gif ve videoları yüklemek ve sayfa akışını yenilemek gibi işlemleri yaparken sorun yaşıyor. Sorunun dünya genelinde yaşandığını ve ülkemizdeki kullanıcıları da etkilediği söyleniyor.

Instagram’ın yanında Facebook’ta kullanıcıları da aynı sorunla karşı karşıya kaldı. Geçtiğimiz hafta yine benzer bir sorun yaşanmış ve kısa süre içerisinde çözülmüştü. Bugün yaşanan sorunla ilgili ise yetkiller tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0