in

iPhone toplu mesaj atma

iPhone toplu mesaj atma işlemi, sanılanın aksine oldukça kolay bir işlemdir. Özellikle bayram ve kandil gibi özel günlerde kullanıcıların sıkça başvurduğu toplu mesajların gerçekten de hayat kurtarıcı bir rolü vardır. Peki iPhone’larda aynı anda en fazla kaç kişiye toplu mesaj atabilmek mümkün? iPhone’lar diğer telefonlarda olduğu gibi maksimum 15 kişiye kadar toplu mesaj atılabilmesine olanak verir. Ancak bu rakam pek çoğumuz için yeterli değildir ve bu rakamın çok üstüne çıkmayı isteriz. Peki bu mümkün mü? iPhone’larda toplu mesaj atma işlemini yapıp yüzlerce arkadaşınıza toplu mesaj atmayı istiyorsanız üçüncü parti uygulamalardan destek almanız gerekiyor. Bunun için App Store yani Apple’ın uygulama mağazasına girip iPhone Toplu Mesaj veya iPhone Toplu SMS şeklinde arama yapın. Karşınıza gelen uygulamalardan ise bol yıldızı olan ve ücretsiz gördüğünüz bir uygulamayı telefonunuza indirin. Bu uygulamalar rehberinize erişim yetkisi isteyeceğinden güvenilir bir uygulama yüklediğinize emin olun. Bu yazıda özellikle bir uygulama adı vermekten kaçınıyoruz; zira bu konuda sorumluluk almak yerine sizin güvendiğiniz bir uygulamayı indirmeniz çok daha makul. İlgili uygulamayı indirdikten sonra dilediğiniz kadar kişiye toplu mesaj yollayabilirsiniz. Eğer bir uygulama indirmeden yüzlerce kişiye toplu mesaj yollamak istiyorsanız bunun SMS olarak mümkün olmadığının altını tekrar çizmek istiyoruz. İndireceğiniz uygulama, size bir grup kurmayı şart koşacak; ardından bu gruba dilediğiniz zaman toplu mesaj atabilmenize olanak sağlayacak. İşlem gayet basit… Ancak tekrar uyarmak isteriz ki güvenilir olmayan bir uygulamayı telefonunuza indirmemelisiniz; aksi halde rehberinizi bu uygulamayla paylaşacağınızdan rehberinizi çaldırmanız işten bile değil.

iPhone toplu mesaj atma işlemi, sanılanın aksine oldukça kolay bir işlemdir. Özellikle bayram ve kandil gibi özel günlerde kullanıcıların sıkça başvurduğu toplu mesajların gerçekten de hayat kurtarıcı bir rolü vardır. Peki iPhone’larda aynı anda en fazla kaç kişiye toplu mesaj atabilmek mümkün? iPhone’lar diğer telefonlarda olduğu gibi maksimum 15 kişiye kadar toplu mesaj atılabilmesine olanak verir. Ancak bu rakam pek çoğumuz için yeterli değildir ve bu rakamın çok üstüne çıkmayı isteriz. Peki bu mümkün mü?

iPhone’larda toplu mesaj atma işlemini yapıp yüzlerce arkadaşınıza toplu mesaj atmayı istiyorsanız üçüncü parti uygulamalardan destek almanız gerekiyor. Bunun için App Store yani Apple’ın uygulama mağazasına girip iPhone Toplu Mesaj veya iPhone Toplu SMS şeklinde arama yapın. Karşınıza gelen uygulamalardan ise bol yıldızı olan ve ücretsiz gördüğünüz bir uygulamayı telefonunuza indirin.

Bu uygulamalar rehberinize erişim yetkisi isteyeceğinden güvenilir bir uygulama yüklediğinize emin olun. Bu yazıda özellikle bir uygulama adı vermekten kaçınıyoruz; zira bu konuda sorumluluk almak yerine sizin güvendiğiniz bir uygulamayı indirmeniz çok daha makul.

İlgili uygulamayı indirdikten sonra dilediğiniz kadar kişiye toplu mesaj yollayabilirsiniz. Eğer bir uygulama indirmeden yüzlerce kişiye toplu mesaj yollamak istiyorsanız bunun SMS olarak mümkün olmadığının altını tekrar çizmek istiyoruz.

İndireceğiniz uygulama, size bir grup kurmayı şart koşacak; ardından bu gruba dilediğiniz zaman toplu mesaj atabilmenize olanak sağlayacak. İşlem gayet basit…

Ancak tekrar uyarmak isteriz ki güvenilir olmayan bir uygulamayı telefonunuza indirmemelisiniz; aksi halde rehberinizi bu uygulamayla paylaşacağınızdan rehberinizi çaldırmanız işten bile değil.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0