in

Mi robot vacuum mop inceleme: Satın alma rehberi

Çinli teknoloji üreticisi Xiaomi, akıllı süpürgesi Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kullanıcıların büyük ilgi gösterdiği bu akıllı robot süpürgenin giremediği yer yok. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop ürününü yakından inceliyoruz.

Robot süpürgeler hayatımıza günden güne daha fazla giriyor. iRobot, Anker derken şimdi de Xiaomi karşınızda. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop ismini taşıyan bu özel robot süpürge, oldukça hünerli ve her evde mutlaka olmalı. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop incelemesi tadında bir yazıyla karşınızdayız.

Öncelikle Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop, oldukça hızlı temizlik yapıyor ve bunu yaparken harita oluşturmayı ihmal etmiyor. Bulunduğu odayı ve evi haritalandıran cihaz, bunu yeni nesil görüş navigasyon sistemi ile yapıyor.

4 çekirdekli işlemciden gücünü alan Mi robot vacuum mop, robotun tam konumunu gerçek zamanlı olarak tespit edebilirken çalışma yolunu akıllıca çizebilme özelliğini de beraberinde getiriyor. 2500Pa Güçlü Emiş özelliği sayesinde girdiği her yerde derinlemesine temizlik yapan ürün, toz parçacıklarını hızlıca emiyor.

Çeşitli karmaşık ortamlara duyarlı engelleri önlemek için 15 çeşit çok yönlü sensör kullanan Mi robot vacuum mop, zemine yakın büyük çaplı süspansiyon emme portuna sahip.

Cihazın öne çıkan bir diğer özelliği de otomatik şarj olabilmesi. Bataryası bitme durumuna geldiğinde kendisi istasyona çeken ürün, şarj olduktan sonra işe kaldığı yerden devam ediyor. Böylece ürünün batarya problemi ortadan kalkıyor.

200ml Su Deposuna sahip olan ürün, hassas su kontrolüne sahip.

Birçok e-ticaret sitesinde satışı yapılan ve özellikle de Black Friday, Kara Cuma, Efsane Cuma adı altında özel indirimlere sahip olan Mi Robot Vacuum Mop, 3700 TL fiyat etiketine sahip; ancak bu indirimlerle fiyatlar 2700 TL’ye kadar düşüyor.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0