in

Twitter’da hesabı devre dışı bırakınca ne olur?

Twitter kullanıcılarının sık sık karşılaştığı “Hesabımı devre dışı bırak” seçeneğine tıkladıktan sonra ne olur? Bu soru merak edilen konular arasında yer alıyor. Kullanıcı söz konusu yazıya tıkladıktan sonra hesabına ne olacağını öğrenmek istiyor. Çeşitli nedenler sonucunda birçok kullanıcı hesabını silmek isteyebilir. Hesabını silmek isteyen kullanıcılar ise bunu araştırdığında hesap silmenin  “Hesabımı devre dışı bırak”  seçeneği ile gerçekleştirdiğini öğrenir. Bu işlem adım adım şu şekilde gerçekleşir: Profil simgenizin altındaki açılır menüden Ayarlar ve Gizlilik’i tıklayın. Menünün Hesap bölümünde, Hesabınızı devre dışı bırak’ı tıklayın. Bununla birlikte Twitter hesabınızı çok kolay bir şekilde kapatabilirsiniz. 30 gün içerisinde hesabınızı silmekten vazgeçerseniz geri alabilirsiniz. Yani şunu söylemekte fayda var ki  “Hesabımı devre dışı bırak” seçeneğine tıklamanız durumda hesabınız silinir.

Twitter kullanıcılarının sık sık karşılaştığı “Hesabımı devre dışı bırak” seçeneğine tıkladıktan sonra ne olur? Bu soru merak edilen konular arasında yer alıyor. Kullanıcı söz konusu yazıya tıkladıktan sonra hesabına ne olacağını öğrenmek istiyor.

Çeşitli nedenler sonucunda birçok kullanıcı hesabını silmek isteyebilir. Hesabını silmek isteyen kullanıcılar ise bunu araştırdığında hesap silmenin  “Hesabımı devre dışı bırak”  seçeneği ile gerçekleştirdiğini öğrenir. Bu işlem adım adım şu şekilde gerçekleşir: Profil simgenizin altındaki açılır menüden Ayarlar ve Gizlilik’i tıklayın. Menünün Hesap bölümünde, Hesabınızı devre dışı bırak’ı tıklayın.

Bununla birlikte Twitter hesabınızı çok kolay bir şekilde kapatabilirsiniz. 30 gün içerisinde hesabınızı silmekten vazgeçerseniz geri alabilirsiniz. Yani şunu söylemekte fayda var ki  “Hesabımı devre dışı bırak” seçeneğine tıklamanız durumda hesabınız silinir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0