in

Alev Alev ne zaman final yapacak? 

Show TV ekranlarının sevilendizisi Alev Alev ne zaman final yapacak sorusuyla gündemde. Sosyal medya üzerinden final yapacağı iddialarıyla anılan Alev Alev güçlü oyuncu kadrosu ve heyecanlı hikayesiyle beğenileri toplamıştı. Ancak son zamanlarda biteceğine dair haberlerle anılan Alev Alev dizisinin reyting rekorlarında da büyük bir düşüş yaşandığı söyleniyor. Peki, Alev Alev ne zaman final yapacak? İşte, Alev Alev ne zaman final yapacak sorusunun detaylı yanıtı… 

Sosyal medyanın gündemine biteceği iddialarıyla dahil olan Alev Alev ne zaman final yapacak sorusuyla araştırılıyor. Perşembe akşamı Show TV’de yayınlanan ve merakla takip edilen Alev Alev dizisinin final yapacağı iddia edildi. İzleyenlerin ilgi ile takip ettiği konular arasında yer alan Alev Alev dizisinin reytinglerinde önemli bir düşüş yaşadığı da söylentiler arasında. Peki, Alev Alev ne zaman final yapacak? İşte, Alev Alev ne zaman final yapacak sorusunun detaylı yanıtı… 

Alev Alev ne zaman final yapacak? 

Ahmet Katıksız’ın yönetmen koltuğunda yer alırken Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz dizinin başrollerinde yer alıyor. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın sosyal medyada paylaştığı haberine göre dizinin final kararı aldığı öne sürüldü. Başrollerinde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz’in yer aldığı Ahmet Katıksız’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin 28. bölümü ile ekranlara veda edeceği iddia edildi. Ekranların sevilen dizisi Alev Alev’in reytinglerinde düştüğü ifade edildi. Yeni başlayan dizi Camdaki Kız’la aynı güne denk gelmesi de bir diğer etken olabilir. 

Alev Alev dizisinin konusu nedir?  

Alev Alev dizisi aslında birbirinden çok farklı olan üç kadının bir yangın sonrasında değişen hayatlarını anlatmaktadır. Cemre / Demet Evgar, eski belediye başkanıyla evlidir. Dışarıdan oldukça saygın ve kibar birisi gibi görünse de aslında karısına hem fiziksel hem de psikolojik şiddet uygulayan birisidir. Cemre de tüm imkansızlıklar içerisinde küçük kızı ile birlikte bu yaşantıdan kaçmak istemektedir. 

Rüya / Dilan Çiçek Deniz ise oldukça zengin ve varlıklı bir ailenin kızıdır, aynı zamanda da avukattır. Hayatın zorlukları ile hiç karşılaşmamıştır. Çiçek / Hazar Ergüçlü ise, Rüya’nın evinde çalışmakta olan bir yardımcıdır. Üstelik de Rüya’nın en yakın arkadaşıdır. Çiçek kimsesi olmayan bir kızdır. Çok sevdiği ve onu da çok seven bir nişanlısı vardır. Kısa bir zaman sonra ise hayallerini kurduğu evlilik ile mutlu bir yuva kuracaktır. Ancak verilen bir davette çıkan bir yangın sonucunda bu üç kadının hikayesi çok fazla değişir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0