in

Can Ataklı neden yok?

Can ataklı neden yok sorusu bugünlerde arama motorlarında çokça araştırılıyor. Tele1 ekranlarında ve Korkusuz gazetesindeki yazılarıyla büyük bir hayran kitlesi oluşturan Can Ataklı neden yok? Tele1 Kanalında yaptığı Kulis programına bir süredir çıkmayan ve izleyenlerin merak edip araştırdığı Can Ataklı’ya ne oldu? Can Ataklı Tele1’den ayrıldı mı? İşte, merak edilen bilgiler…

Kimi zaman sosyal medyaya düşen videolardaki üslubuyla dikkatleri çekerek binlerce yorum ve beğeni kazanan Can Ataklı’nın bugünlerde ekranlarda olmaması merak ediliyor. Vatandaşların araştırmaları sonucu neden yok sorusuna yanıt araması üzerine can Ataklı ne dedi? Can Ataklı Tele1 ile yollarını ayırdı mı? Can Ataklı neden yok? İşte, detaylar…

CAN ATAKLI NEDEN YOK?
Tele1 ekranlarının severek izlenen ve konuşmalarıyla sosyal medya platformlarında da diikat çeken gazeteci yazar Can Ataklı bir süredir ekranlarda yok.

Dikkatleri çeken ve bunun sebebini öğrenmek isteyenlerin merak ettiği Can Ataklı 21 Ekim’de Twitter’daki sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Korona virüse yakalandığını ve tedavisine başlandığını açıklamıştı.

“ÖNEMLİ DUYURU; Dünn yapılan korona testim pozitif çıktı. Bu nedenle bir süre Tele1’deki Kulis programına çıkamayacağım. Şu an iyiyim. Semptomlar yok. Çok hafif bir kırıklığım var. Umarım hızlı biçimde atlatacağım.”

Tedavisine ilk başlarda devam eden ancak 1 hafta sonra akciğerlere virüsün inmesiyle tekrardan hastaneye dönen Can Ataklı 9 Kasım (dün) attığı tweet ile korona testinin negatif çıktığını açıkladı.

“Bilgi; bu sabah 05.45’te dün yapılan korona testimin negatif çıktığını haber verdiler. Gün içinde YouTube sohbeti ile bilgi vereceğim. Ayrıca istifa rezaletin de ele alacağım elbette.”

Ataklı’nın iyi bir dinlemeyle kendini toparlayıp kısa süre içerisinde tekrardan TELE1 ekranlarına döneceği ifade edildi.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0