in

Sokağın Çocukları 4. sezon ne zaman?

Sokağın Çocukları 4. sezon ne zaman sorusunun yanıtı şu sıralar gündem oldu ve Google üzerinden bu tarihi öğrenmek isteyenler yoğun bir arama yapıyor. Blu TV’nin bu başarılı yapımı, büyük ilgi görünce 4. sezonuyla da yoluna devam ediyor. Peki Sokağın Çocukları 4. sezon ne zaman? İşte merak edilen noktalar…

Sokağın Çocukları 4. sezon ne zaman sorusunun yanıtı pek çok izleyici tarafından fazlasıyla merak ediliyor. İlk 3 sezonunda büyük bir ilgi yakalayan ve adından söz ettirmeyi başaran Sokağın Çocukları, şimdi de Sokağın Çocukları 4. sezonu ile ekranlara geri dönüyor. Blu TV yapımı olan dizi ile ilgili en çok merak edilen konu ise şu: Sokağın Çocukları 4. sezon ne zaman? İşte merak edilen bu sorunun yanıtı…

Sokağın Çocukları, Blu TV’nin 3 sezonu geride bırakan ve başarılı bulunan yapımlarından bir tanesi oldu. Sıfır Bir dizisinin hemen sonrasında izleyicilerle buluşan yapım, aynı başarıyı sürdürüyor. Aksiyon-Suç kategorisinde yer alan Sokağın Çocukları, Murat ve arkadaşlarının hikayesini konu alıyor ve yetişkin yaşa gelen Murat ile arkadaşlarının izleyicilerden geçer not aldığı dikkat çekiyor.

Sokağın Çocukları yeni sezon ne zaman?

Sokağın Çocukları 4. sezonu için pek çok tarih konuşuldu. Ancak işin aslı Blu TV, dizinin yeni sezonunu 2022’nin ilk yarısında ekranlara getirecek. Yani bu yıl yeni sezonu beklemeyin, biraz daha sabretmeniz gerekecek.

Sokağın Çocukları konusu

Sokağın Çocukları’nda hikaye daha ilk bölümden adrenalinin yüksek seviyede olduğu bir andan itibaren başlıyor. Adana’da sağlam dostlarıyla büyük bir konuma sahip olan Şehmuz Ağa’nın, mahallesindeki bir çocuğun boks antrenörü tarafından taciz edilip dövülerek öldürülmesi üzerine tüm tepkiler Şehmuz Ağa’ya yönelir. Ancak çocukluktan beri Şehmuz Ağa’nın yanında olan ve evladı gözüyle baktığı Murat Şahin intikam almak için kendi kurguladığı planı harekete geçirir. Ve sonrasında olaylar gelişir ve ilk sezonun ardından 2 ve 3. sezonlarla da kahramanlarımız yeni maceralarıyla yüzleşir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0