in

BİM derin dondurucu 2020 ne zaman gelecek?

BİM derin dondurucu 2020 ne zaman gelecek sorusuyla her hafta teknolojiden kırtasiyeye pek çok farklı yeni ürünü uygun fiyatlarla vatandaşın hizmetine sunan BİM yeni dönem katalogu vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Uygun ve kaliteli ürünlerini tüketiciye hesaplı fiyatlarla sunmaya devam eden BİM bugünlerde meyve sebze ve et ürünlerinin saklanması adına en sık tercih edilen ev eşyalardan olan derin dondurucuların satışa çıkarılacağı haberlerinin ardından vatandaşlar tarafından tarihi merak edilmeye başlandı. Konuya dair bilgi edinmek isteyen vatandaşlar BİM’in her güne ve haftaya özel yayınladığı katalogları sorguluyor. Peki, BİM derin dondurucu 2020 ne zaman gelecek? İşte, detaylar…

Marketten alınan meyve ve sebzelerin sağlıklı bir şekilde korunması ya da kenarda hazır yemek bulunması adına yiyeceklerin bozulmadan saklanabilmesini sağlayan derin dondurucu ürünlerinin BİM stoklarına ne zaman geleceği merak konusu oldu. Çoğu zaman birçok mağazalarında farklı markaların derin dondurucu ürünlerini satan BİM’de şimdi 2020 derin dondurucu satış tarihi merak konusu oldu. Peki, BİM derin dondurucu 2020 ne zaman gelecek? İşte, çokça araştırılan sorunun yanıtı…

BİM DERİN DONDURUCU 2020 NE ZAMAN GELECEK?

15 Temmuz Çarşamba gününden itibaren BİM mağazalarına gelecek ürünlerin kataloğu açıklandı. BİM mağazalarında yer alacak aktüel ürünleri fiyatlarıyla birlikte açıklandı. Bu hafta BİM’de teknolojik ürünlerin yanı sıra pek çok ürün tüketiciye uygun fiyatlardan sunulacak.

Her hafta birbirinden farklı ürünlerdeki fırsatları müşterilerine sunan BİM’in bu haftaki kataloglarında derin dondurucu ürünü satışı yer almıyor. Aktüel ürünler kataloğu ile BİM’e 2020’de ne zaman derin dondurucu ürünlerinin geleceği henüz belli değil.

Ancak bu hafta itibariyle BİM’de 1500 adet ile sınırlı olmak üzere 7 çekmeceli Keysmart Derin Dondurucu 1.600 TL’den satışta olacak.

15 TEMMUZ HAFTASI YENİ ÜRÜNLER KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0