in

Brawl Stars ne zaman kapanıyor? 

Mobil oyunlardan en fazla tercih edileni Brawl Stars ne zaman kapanıyor sorusuyla gündemde. Sosyal medya üzerinden yayılan iddialar oyun severleri harekete geçirdi. Brawl Stars’ın oynanışı çok basit ve mobil oyun için son derece uygun. Kişinin gerçekleştirebileceği sadece iki ana eylem var. Hareket et ve saldır. Bu sebeple Brawl Stars oyunu çok fazla kişiye hitap ediyor. Peki, Brawl Stars ne zaman kapanıyor? İşte, Brawl Stars ne zaman kapanıyor sorusunun detaylı yanıtı… 

Son günlerde pek çok kişi Brawl Stars ne zaman kapanıyor sorusunu araştırıyor. İnternet dünyasında yayılan iddiaların ardından oyun severler detaylı bir araştırma yapmaya başladı. Oyunun basit oynanışın yanı sıra en fazla düşmana çok fazla çaba sarf etmeden veya nişan alma gereği duymadan ateş edebilir olması da en büyük avantajlardan biri. Ana saldırıları kullanmak, ekranın sağ tarafında bulunan ve çekim için tasarlanmış olan düğmeyle erişilebilen özel bir saldırıyı yeniden şarj ediyor. Peki, Brawl Stars ne zaman kapanıyor? İşte, Brawl Stars ne zaman kapanıyor sorusunun cevabı… 

Brawl Stars ne zaman kapanıyor?  

Bir bütün olarak bakıldığında kullanıcı deneyimi sunan, kolay algılanan, kolay oynanan, rekabet hissini tatmin eden, oyuncuyu hayal kırıklığına uğratmayan uygulamalar, kullanıcıları daha fazla oyunda tutmaktadır. Brawl Stars gibi freemium oyunlarda ise kullanıcı, oyundan zevk alıyorsa uygulama içi satın almalara yönelir. Diğer ücretli oyunlar gibi onların ilerlemelerini engellemeyen bir yapı içerisinde kurgulanan, her yaştan çocuğun kolaylıkla kullanabildiği bu oyun daha ilk adımında Türk çocuklarını yakalamıştır. Brawl Stars ne zaman kapanıyor sorusunun net bir cevabı yok. Çünkü bu söylemler şuanlık yalnızca iddialardan ibaret. 

Birçok farklı eylem ve düğmeye sahip olmasına rağmen, Brawl Stars’ın menüsü, karakterlerin özelliklerini rahatlıkla algılayabileceğiniz bir yapıda kurgulanmıştır.  Seçilen karakteri net bir şekilde göstermek için menünün merkezine odaklanır. Ekranın yan tarafındaki daha az önemli tüm eylemleri tematik bir şekilde gösterir. Bu da çocukların hızlı anlamalarına, stratejilerine uygun karakterleri kolaylıkla seçmelerine yardımcı olur. 

18 düğmenin tümü, oyuncunun gün boyunca daha fazla performans gösterme olasılığına bağlı olarak, oyun oynarken ellerin ve parmağın standart konumunu dikkate alarak düşünceli bir şekilde yerleştirilir ve yeniden boyutlandırılır. Bu nedenle, deneyim çok pürüzsüzdür ve bir oyuncu hiçbir zaman herhangi bir eylem gerçekleştirmek için konumunu ayarlamak zorunda değildir. Aslında bir alt görünüme girerken hem geri düğmesi hem de ana sayfa düğmesi görünür: ilk önce beklediğiniz gibi solda ve ikincisi sağda. Her ikisi de sizi ana menüye geri getirir. Bu gereksiz bir fazlalık gibi görünebilir, ancak bu genel olarak solak ve sağ elini kullanan oyuncuların ihtiyaçlarını karşılayabilirken, her oyuncuya belirli bir anda cihazı nasıl tuttuklarına bağlı olarak iki seçenek sunar, böylece bir kez daha orada akıllı telefonun konumunu değiştirmeye gerek yoktur. 

Brawl Stars’ın avantajları 

Brawl Stars’ın hem çocuklar hem de yetişkinler nezdinde popüler olmasına şaşırmıyoruz. Belki sürdürülebilirlik anlamında oyunda eksiklikler olabilir ( Basamak yükseldikçe ödüllerin azalması, oyunun yavaşlaması, elmas sahipliğinin zorluğu vb.) ancak, Brawl Stars,c insiyet eşitliği, stratejiye uygun karakter seçimini desteklemesi, basit ve sade yapısı, karakterlerinin ürkütücü olmaması ile ön plana çıkmayı başarıyor. Kan revan bir ortamdansa daha naif bir ortam içerisinde ve tek ve ekip olarak farklı modlarda oynama imkanı sunuyor. 3 dakika sınırı bulunuyor. Karakterlerinin pek çok sektörde ikonik kullanım imkanı sunuyor. Ücretsiz giriş ve oynama imkanı ile daha gönül rahatlığıyla çocuklara sunulabilecek bir oyundur. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0