in

Eat fit ücretli mi?

Son zamanların en popüler uygulamalarından biri olan Eat fit ücretli mi sorusuyla gündeme geldi. Farklı diyet listeleri ve yemekleriyle çok fazla tercih edilen Eat fit ücretli mi sorusu oldukça merak ediliyor. Peki, Eat fit ücretli mi? İşte, Eat fit ücretli mi sorusunun cevabı…

Kişiye özel olarak hazırlanan beslenme paketleriyle dikkat çeken Eat fit ücretli mi sorusuyla yeniden gündeme geldi. Birçok kullanıcının kilo vermesini sağlayan Eat fit ücretli mi sorusu oldukça merak ediliyor. Peki Eat fit ücretli mi? İşte, Eat fit ücretli mi sorusunun yanıtı… 

Eat fit ücretli mi? 

Eat & Fit beslenme paketleri kişiye özel olarak hazırlanır. Eat&Fit sıkıcı ve lezzetsiz diyet yemeklerinden uzak, renkli ve keyifli menülerle hem göze hem damağa hitap eder. Diyette hiçbir besinin yasak olmadığına inanan ekip, her gün yeni lezzetlerle en sağlıklı ve fit mutfak kültürünü sizlere ulaştırmayı vaad ediyor. 

Sporcu, hamile, çocuk, ofis, vejeteryan ve fit paket gibi paketlerle her kesime hitap eden bu uygulama ilk olarak sizi analiz ediyor. Daha sonra diyet listesinde olmasını istediğiniz yiyecekleri seçmenize imkan tanıyor. Seçtiğiniz pakete ve yiyeceklere göre günlük olarak yiyecekler tarafınıza teslim ediliyor. 

Ücretlendirmeyle alakalı net bir bilgi yer almıyor. Daha detaylı bilgi için eatandfit.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0