in

Hande Erçel hamile mi?

Hande Erçel hamile mi sorusuyla arama motorlarında araştırmalarda bulunan ünlü oyuncunun hayranları iddiaların ardından gerçek bilgileri öğrenmek istiyor. FOX TV ekranlarında hafta içi Çarşamba günleri Kerem Bürsin ile başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisiyle izleyenlerin evine konuk olan Hande Erçel hamile mi? Bugüne kadar oyunculuğu ve güzelliğiyle pek çok kişinin ilgisini ve beğenisini kazanan Hande Erçel çocuk mu bekliyor? Hamile Erçel kaç aylık hamile? İşte, son gelişmeler…

Murat Dalkılıç ile yaşadığı aşk hayatıyla ve sonrasındaki ayrılık süreciyle magazin dünyasının gündeminde düşmeyen güzel oyuncu Hande Erçel bugünler hamile mi iddialarıyla ön plana çıkıyor. Sosyal medyada kısa sürede atılan yorumlarla birçok kişinin merak etmesine neden olan Hande Erçel hamile mi? Hande Erçel hamile mi iddiaları doğru mu? Hande erçel hamile haberleri nasıl ortaya çıktı? İşte, merak edilenler…

HANDE ERÇEL HAMİLE Mİ?
Çarşamba günlerinin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı’da Eda ile ilgili hamilelik iddiası gündeme bomba gibi düştü. İzleyicileri şaşkına çeviren bu haber Hande Erçel’in canlandırdığı Eda karakteri ile ilgiliydi.

Aslında Hande Erçel’in canlandırdığı Eda’nın hamile olduğu iddiaları herkes tarafında beklenilmedik haber olarak yorumlanılsa da Eda ve Serkan arasındaki soğuk rüzgarların bu haberle kırılıp birleşecekleri düşünülmüştü.

Aralarındaki kavgalı ama bir o kadar ihtiraslı geçen aşk çatışmasının sonucunda birkaç bölümdür hamile olup olmadığı izleyenler tarafından da merak edilen Eda’nın hamilelik haberinin gerçeklik payının olmadığı da ortaya çıktı.

Hamile olmadığına dair bilgiyi öğrenen izleyenler bir hayli üzülerek Serkan ve Eda’nın bu bebek sayesinde tekrar birleşecek ve aşk sahnelerinin tekrar ekranlarda görüleceğini düşünüyordu. Aynı zamanda ikiliye anne ve babalığın çok yakışacağı yorumları yapılıyordu.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0