in

ÜzgünÜzgün KızgınKızgın KomikKomik Aşık OldumAşık Oldum ŞaşkınŞaşkın YorumsuzYorumsuz

Öykü Karayel kapandı mı?

Son birkaç saattir sosyal medyada binlerce kişinin paylaştığı ve merak ettiği Öykü Karayel kapandı mı? Kuzey Güney dizisinde canlandırdığı Cemre karakteriyle izleyicinin hafızasına kazınan Öykü Karayel kapandı mı? Ünlü şarkıcı Can Bonomo ile geçtiğimiz yıllarda evlenen ve mutlu bir ilişkileri olduğunu her sene belirten Öykü Karayel tesettüre mi girdi? Öykü Karayel’in kapalı hali nasıl? İşte, detaylar…

Başarılı oyuncu Öykü Karayel bugünlerde sosyal medyada kapanıp kapanmadığı konusunda gündem olmaya devam ediyor. Vatandaşların şaşırdığı ve merak ettiği Öykü Karayel kapandı mı? Öykü Karayel neden kapandı? Öykü karayel dizi için mi kapandı? İşte, merak edilen tüm ilgiler…

ÖYKÜ KARAYEL KAPANDI MI?
Kadrosunda Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy ve Tülin Özen gibi birbirinden yetenekli isimleri barındıran bu Netflix projesi ‘Bir Başkadır’ 12 Kasım’da izleyicisi ile buluşacak.

Dizi için kapanan ve tesettüre giren Karayel’i gören birçok kişi kapandı şeklinde yorumlar yaparak sosyal medyada ön plana çıkarıyor.

Dizi konu olarak birbirlerinden hem sosyo ekonomik hem de kültürel bağlamda farklı olan ve İstanbul’un keşmekeşliğinde şaşırtıcı tesadüflerle yolları kesişen bir grup insanın yaşadıkları çatışmalara değiniyor.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0