in

ÜzgünÜzgün

Vio neden öldü?

Asıl adı Aşkın Mert Salcıoğlu olan Vio, 2000 yılında doğdu. Ölümünden kısa bir süre önce 18 yaşına giren genç, küçüklüğünden beri rap müziğiyle uğraşıyordu. Bu sürede yazdığı sözlerle büyük başarılara imza atan Vio, O ses Türkiye yarışmasını katılarak hayran kitlesini genişletti. Ardından genç rapçi M.O.B ekibinde müzik hayatına devam etti. Evinde kalbi durmuş şekilde bulunan Salcıoğlu, acil servise kaldırıldı. Tüm müdahelere rağmen yaşımını yitiren Vio’nun naaşı İstanbul Beylikdüzü Kavaklı Camiinden kaldırılarak öğlen namazının ardından defnedildi. Vio, Tepki, GNG ve Motive’nin seslendirdiği “Hoşgeldin Mahalleme” şarkısı ise genç şarkıcının ölümünün ertesi günü yayınlandı. Aşkın Mert Salcıoğlu’nun ölüm sebebi ise hastane tarafından ani kalp durması olarak açıklandı. Net bir bilgi bulunmasa genç rapçinin astım ve böbrek yetmezliği hastalıklarından dolayı kalp krizi geçirdiği söyleniyor.

Asıl adı Aşkın Mert Salcıoğlu olan Vio, 2000 yılında doğdu. Ölümünden kısa bir süre önce 18 yaşına giren genç, küçüklüğünden beri rap müziğiyle uğraşıyordu. Bu sürede yazdığı sözlerle büyük başarılara imza atan Vio, O ses Türkiye yarışmasını katılarak hayran kitlesini genişletti. Ardından genç rapçi M.O.B ekibinde müzik hayatına devam etti.

Evinde kalbi durmuş şekilde bulunan Salcıoğlu, acil servise kaldırıldı. Tüm müdahelere rağmen yaşımını yitiren Vio’nun naaşı İstanbul Beylikdüzü Kavaklı Camiinden kaldırılarak öğlen namazının ardından defnedildi. Vio, Tepki, GNG ve Motive’nin seslendirdiği “Hoşgeldin Mahalleme” şarkısı ise genç şarkıcının ölümünün ertesi günü yayınlandı.

Aşkın Mert Salcıoğlu’nun ölüm sebebi ise hastane tarafından ani kalp durması olarak açıklandı. Net bir bilgi bulunmasa genç rapçinin astım ve böbrek yetmezliği hastalıklarından dolayı kalp krizi geçirdiği söyleniyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0