in

Akrep burçları Mars retrosundan nasıl etkilenecek? Mars retrosu Akrep burcu etkileri!

Akrep burçları Mars retrosundan nasıl etkilenecek? bu burçtaki kişiler için merak konusu haline geldi. Burçlara meraklı olan pek çok kişi astrologların söylemlerine önem veriyor. Astrologlar ise Mars retrosunun tüm burçlar üzerinde olumlu ve olumsuz etkilerinin derinden hissedileceği konusunda ağız birliği yapmış durumda. Mars retrosu Akrep burcu etkileri ise astrologlara göre diğer burçlara nazaran daha olumlu olacak. Ancak, Mars’ın geriye doğru hareketinin genel olarak negatif bir durum olduğu ifade ediliyor. Peki, Akrep burcu olanlar Mars retrosunda neler yaşayacak? İşte, yanıtı!

Mars retrosu Akrep burcu etkileri nasıl olacak? burçları yakından takip edenlerin korkulu rüyası Mars retrosu hakkında arama motorlarında en çok araştırılan konulardan biri oldu. Astrologlar iki ay boyunca sürecek olan retronun tüm burçlar için zorlu bir süreç olacağını ifade ediyor. Diğer yandan, burç yorumlarını düzenli olarak takip eden kişiler de astrologların verdiği tavsiyelere uymaya özen gösteriyor. Akrep burçları 9 Eylül’de başlayacak olan Mars retrosu Akrepleri nasıl etkileyecek? sorusuna yanıt arıyor. Peki, Akrep burçlarını neler bekliyor? İşte, Mars retrosunun Akrep burcu üzerindeki etkileri!

MARS RETROSU AKREP BURCU ETKİLERİ NASIL OLACAK?

Bu hafta başlayacak Mars retrosu Akrep burçları için bir yavaşlama dönemi olacak. Kasım ayına kadar sürecek olan Mars gezegeninin geriye doğru hareketi boyunca, Akrep burçlarının hızı bir kenara bırakarak yavaş ama emin adımlarla ilerlemeleri tavsiye ediliyor. Hafta ortasından itibaren zor zamanlarında kendilerine destek olan yakınlarına minnet duygularını belli etmek isteyecek olan Akrepler jestleriyle sevdiklerinin gönlünü kazanacak. Mars retrosu etkisiyle platonik duyguların da Akrep burçları için öne çıkması bekleniyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0