in

Balık burcu kadını özellikleri nelerdir? Balık burcu kadının karakteri nasıl olur?

Balık burcu kadını özellikleri merak edilmektedir. Balık burcu kişilerin duygusal oldukları hemen hemen herkes tarafından bilinmektedir. Astrologlara göre karaktere yansıyan burç özellikleri hayatın pek çok alanına da etki etmektedir. İkili ilişkilerde ise burçların karakterleri ilişkilerin gidişatı için önemli bir noktadır. Bu nedenle burçlarla yakından ilgili olan pek çok kişi birlikte olduğu kişilerle burç uyumuna da dikkat etmektedir. Balık kadınların karakter özellikleri nelerdir? sorusu ise bu burçtaki kadınlarla yakın ilişkiler içinde olan kişiler tarafından merak edilmektedir. Astrologlar ve medyumlar burç özellikleri hakkında son zamanlarda detaylı bilgiler paylaşmaktadır. Peki, balık kadınlarının olumlu ve olumsuz özellikleri nelerdir? İşte, balık burcu kadınları hakkında bilinmesi gerekenler…

Balık burcu kadını olan veya yükseleni Balık olanlar karakter özelliklerinin burcuyla uyumlu olup olmadığını öğrenmek için Balık burcu kadını özellikleri nelerdir? sorusunu da araştırıyor. Burcunun hangi burçlarla karşıt olduğunu merak edenler ise Balık kadınları karşıt burcu nedir? sorusunun yanıtını detaylı bir şekilde araştırmaktadır. Kişinin hayatı ve geleceği hakkında burçların hareketlerine göre bilgi vermeye çalışan astrologlar burçların etkisinin çocukluktan itibaren karakterin oluşmasında önemli bir rolü olduğuna da dikkat çekiyor. Peki, balık kadınlarının karakterleri nasıl olur? İşte, Balık kadınlarının olumlu ve olumsuz yönleri…

BALIK KADINI ÖZELLİKLERİ

20 Şubat – 20 Mart arası doğan Balık burcu kişilerin elementi su, yönetici gezegeni Jüpiter ve Neptün, rengi mavi ve yeşil, uğurlu taşı ay, uğurlu sayısı 3, şanslı günü de Perşembe’dir. Balık burcunun karşıt burcu ise Başak’tır.

BALIK KADINI KARAKTER ÖZELLİKLERİ

Balık kadınları adeta aşka aşıktır. Balık kadınları her ne kadar hayal kırıklıkları yaşasalar da aşık olmaktan hiçbir zaman vazgeçmezler. Duygusal yönlerinin çok güçlü olması nedeniyle Balık kadınlarının duyguları karmaşıktır. Hayalperest kişiler olan Balık kadınları aynı zamanda anılarından asla kopamazlar. Balık burcu kadınlarının bir diğer belirgin özelliği ise sezgilerinin güçlü olmasıdır. Aldatılmaya tahammülü olmayan balık kadınları ilişkilerinde duygularını belli etme konusunda acele etmeseler de evlilik ve çocuk sahibi olma konusunda en aceleci burçlardan biridir.

BALIK KADINLARININ OLUMLU YÖNLERİ

Balık kadınlarının en belirgin olumlu özelliği sakin ve uyumlu olmalarıdır. Ayrıca, empati duyguları da çok baskındır. Karşısındaki kişileri anlamak için büyük bir çaba harcarlar. Kabullenici kişiler olan Balık kadınları için bu durum zaman zaman zorluklar yaşamasına neden olabilmektedir.

BALIK KADINLARININ OLUMSUZ YÖNLERİ

Balık kadınları duygusal olmaları nedeniyle çok kırılgandır. Zaman zaman küçük bir olayda bile fazla alıngan davranabilirler. Disiplin konusunda zayıf olan Balık kadınlarının duyguları da çok hızlı değişmektedir. Ayrıca, Balık kadınları olaylara tarafsız bir şekilde yaklaşmakta zorluk çeken bir yapıya sahiptir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0