in

Koç burcu kadını özellikleri nelerdir? Koç burcu kadını nasıl olur?

Koç kadını özellikleri bu burçta yakını olan veya Koç burcu kadınıyla ilişkisi olan kişiler tarafından merak ediliyor. 21 Mart – 20 Nisan tarihi arasında doğan Koç burcu özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen pek çok kişi bu konuda detaylı araştırmalar yapıyor. Astrologlar ve medyumlar Koç kadınlarının egoist kişiler olduğunu ifade ediyor. Aynı zamanda burçlar fiziksel özellikler hakkında da bilgi veriyor. Burçlara inan kişiler bir işe veya ilişkiye başlamadan önce ilk olarak doğru zaman olup olmadığını anlamak için yıldız falına baktırıyor. Aynı zamanda ikili ilişkilerde de burçların etkisinin önemli olduğu söyleniyor. Peki, Koç kadınları hangi burçlarla anlaşabilir? Koç kadını olumlu ve olumsuz özellikleri neler? İşte, Koç kadınlarının genel özellikleri…

Koç kadını karakter özellikleri en çok araştırılan burçlardan biridir. Değişken yapılı bir burç olduğu bilinen Koçların karakter özellikleri pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. 21 Mart – 20 Nisan arası doğan Koç kadınlarının olumlu ve olumsuz yönleri bu burçtan kadınlarla yakın ilişkiler içinde olan kişiler tarafından sıklıkla sorgulanmaktadır. Astrologlar yıldızların hareketlerinin kişilerin aşk, para, sağlık gibi durumları üzerinde etkisi olduğuna dikkat çekmektedir. Peki, koç kadınları olumlu ve olumsuz yönleri nelerdir? Koç kadınlarının karakterleri nasıl olur? İşte, Zodyak’ın ilk burcu olan Koç kadınlarının özellikleri…

KOÇ KADINI ÖZELLİKLERİ

21 Mart – 20 Nisan arası doğan Koçların elementi ateş, yönetici gezegeni mars, rengi kırmızı ve nar çiçeği, uğurlu sayısı 9, uğurlu taşı yakut ve pırlanta, şanslı günü de Salı’dır. Koçların karşıt burcu ise Terazidir.

KOÇ KADINI KARAKTER ÖZELLİKLERİ

Coşkulu ve dik kafalı olan Koç kadınları son derece tutkulu yaşayan kişilerdir. Korumacı bir yapıya sahip olan Koç kadınları aşırı kıskanç olabilirler. İlgiden çok hoşlanan Koçlar zaman zaman aşırı ben merkezli olabilirler. Yine de partnerlerini iyi ve kötü zamanlarda asla yalnız bırakmazlar. Koç kadınlarının çocuklarla arası da oldukça iyidir. Kendine güvenli çocuklar yetiştirme konusunda çok özenlidirler.

KOÇ KADINI OLUMLU YÖNLERİ

Koç kadınları mücadele etmekten çekinmezler bu nedenle hedefleri için her türlü zorluğa göğüs gererler. Risk almaktan korkmayan Koç kadınları maddi manevi eli açık kişilerdir. Aynı zamanda açık fikirli olan Koç kadınları kendilerini geliştirmeye çok açıktır.

KOÇ KADINI OLUMSUZ YÖNLERİ

Koç kadınları için maymun iştahlı demek yanlış olmayacaktır. Bir ilişkiden çıkıp kolaylıkla yeni bir ilişkiye başlayabildikleri gibi başladıkları bir işi yarım bırakarak yeni bir işe hızla yönelebilirler. Ayrıca Koç kadınları çabucak sinirlenebilir ve aşırı tepkiler verebilirler. Ancak, bu öfke saman alevi gibi kısa sürecektir.

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0