in

Show Haber whatsapp ihbar hattı 2022 | Haber merkezi

Türkiye’nin eski özel televizyon kanallarından biri olan Show TV, pek çok programa ev sahipliği yapıyor. Ana haber bülteniyle de ilgi gören kanal, her akşam saat 19:00’da Türkiye ve dünyada meydana gelen gelişmeleri izleyicilere aktarıyor. WhatsApp ihbar hattını da dikkate alan Show Haber yetkilileri, buradan gelen ihbarları da dikkate alıyor. Peki Show Haber whatsapp ihbar hattı nedir?

Türkiye ve dünyada meydana gelen haberleri toparlayan ve özet görüntüleri her gün saat 19:00’da ekranlara getiren Show Haber, Türkiye’de en çok izlenen haber bültenlerinden biri olma özelliğine sahip. Peki Show Haber whatsapp ihbar hattına nasıl ulaşabilirsiniz? WhatsApp numarası nedir?

Show Haber whatsapp ihbar hattına ulaşarak Show Haber yetkililerine ihbarda bulunabilir, yayınlanmasını istediğiniz gelişmeleri doğrudan aktarabilirsiniz.

Bunun için 0536 266 90 00 – 0536 266 90 02 no’lu numaraları rehberinize ekleyerek Show Haber yetkililerine kolayca ulaşabilirsiniz. Elinizde görüntü varsa doğrudan bu numaraya gönderebilir, iletmek istediğiniz mesajları sesli ya da yazılı iletebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0