in

Aegon nedir? Aegon neden mesaj atar?

Aegon nedir, Aegon mesaj neden atar sorularıyla arama motorlarında araştırmalar yapan vatandaşlar konu hakkında detaylı bilgileri öğrenmek istiyor. Birçok kişinin son günlerde telefonlarına düşen Aegon neden mesaj atar? Aegon ne mesajı atıyor? Aegon nedir? Aegon dolandırıcı mı? İşte, merak edilen sorular ve yanıtlar…

Son günlerde arama motorlarında sıkça araştırılan Aegon internetin başlıca gündem maddeleri arasında yerini alıyor. Pek çok kişinin gün içerisinde mesaj kutusuna düşen Aegon nedir? Aegon attığı mesajlarında nelerden bahsediyor? Aegon neden mesaj atar? İşte, merak edilen bilgiler ve detaylar…

AEGON NEDİR? AEGON MESAJ NEDEN ATAR?
Aegon, 1993 yılında Orta ve Doğu Avrupada başlayan büyüme serüvenini bölgenin yükselen değeri olarak gördüğü Türkiye ile devam ettirmek istemiş ve bu arzusunu 2008 Temmuz’unda gerçekleştirmiştir.

Bu çerçevede, hayat sigortası ve emeklilik alanında faaliyet gösteren Ankara Emeklilik A.Ş.’nin hisselerinin tamamı satın alınmış gerekli hukuki süreçlerin tamamlanmasını takiben, şirket ismi 26 Eylül 2008 tarihinden itibaren, Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş. olarak değiştirilmiştir.

Son günlerde birçok kişinin telefonlarına mesaj olarak düşen Aegon hakkında yapılan yorumlar;

“İstemediğim halde bana mesaj atılıyor ve ret yazıp gönderdiğim mesajı kabul etmiyor. Bundan böyle gönderen kişi veya firma tarafından mesaj gönderilmesini veya telefonla aranmayı istemiyorum, aranmayı ve mesajı ret ediyorum. Verilen mesaj numarasına ulaşılamıyor ve yaşadığım bu KVKK’na aykırıdır.”

“İstemediğim halde bana mesaj atıyor ve ret yazıp gönderdiğim mesajı kabul etmiyor. Gönderen kişi veya firmayı bu mesajları gönderdiği takdirde veya beni telefon numarasından aradığında hukuki olarak şikâyet edeceğimi buradan haber veriyorum. Çünkü verdiği mesaj numarasına kasıtlı olarak ulaşılmıyor.”

“Aegon Emeklilik ve Hayat’tan bugün gelen mesajda 24 saat içinde iptal: Aegon Ret yazıp 3634’e göndermememiz durumunda bizi aramaya başlayacakları söylendi. Biz böyle bir hizmet istemiyoruz. Dolayısıyla ret mesajını defalarca söylenen numaraya göndermeye çalıştık. Fakat her yolu, her varyasyonu denememize rağmen mesaj içeriğiniz hatalıdır yanıtı aldık ve iptal mesajımız geçerli olmadı. Bizden kaynaklı bir hata olduğunu düşünmemekle birlikte; eğer iptal edebileceğim başka yollar varsa hemen iptalimi gerçekleştirmek istiyorum. Bu koşullarda yarın bizi aramaya başlayacaklar. Biz bu hizmeti istemiyoruz.”

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0