in

Binalı Yıldırım Korona mı? Binali Yıldırım’ın sağlık durumu nasıl?

Binalı Yıldırım korona mı oldu? sorusu Türkiye’nin gündemine oturdu. Türkiye Cumhuriyeti’nin son Başbakanı olan Binali Yıldırım’ın sağlık durumu vatandaşlar tarafından merak konusu haline geldi. Koronavirüs salgını tüm dünyayı etkisi altına almaya devam ederken, virüse yakalanan siyasi kimliklerin ve ünlü isimlerin sağlık durumu da vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. 65 yaşında olan Binali Yıldırım’ın resmi Twitter hesabından sağlık durumu ile ilgili yaptığı açıklamaların ardından arama motorlarında Binali Yıldırım koronaya mı yakalandı? Binali Yıldırım’ın eşi sağlık durumu konuları arama motorlarında yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Peki, Binali Yıldırım’ın sağlık durumu nasıl? Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım koronaya mı yakalandı? İşte, Binali Yıldırım’ın Twitter üzerinden yaptığı açıklama!

Binalı Yıldırım koronaya yakalandı söylentileri sosyal medyada dolaşırken, Türkiye son Başbakanı Yıldırım’ın resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama gündem oldu. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve vaka sayıları hızla artarken virüse yakalanan son isim Binali Yıldırım oldu. Siyasi kimliklerin sağlık durumu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen vatandaşlar ise bu konuda detaylı araştırmalar yapıyor. Sağlık Bakanı Koca’nın 65 yaş üstü vatandaşların risk grubunda olduğu uyarıları nedeni ile de pek çok kişi Binali Yıldırım kaç yaşında? sorusuna da yanıt arıyor. Peki, Binali Yıldırım korona virüse mi yakalandı? Binali Yıldırım’ın sağlık durumu iyi mi? İşte, yanıtı!

BİNALİ YILDIRIM KORONA VİRÜSE Mİ YAKALANDI? 

Sabah saatlerinde eşi Semiha Yıldırım ile birlikte vücut kırgınlığı dolayısıyla hastaneye giderek korona virüs testi yaptıran Binali Yıldırım resmi Twitter hesabı üzerinden şu açıklamada bulundu:

“Vücut kırgınlığı nedeniyle bu sabah Semiha Hanım ile birlikte Ankara Şehir Hastanesi’ne başvurduk. Yapılan tetkikler sonucu Covid-19 testimizin sonucu pozitif çıkmıştır.”

BİNALİ YILDIRIM’IN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Korona virüs salgınına yakalanan Binali Yıldırım sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada sağlık durumu hakkında şu paylaşımda bulundu:

“Durumumuz iyi, herhangi bir olumsuzluk yok. Doktorlarımız, süreci evde geçirmemizi uygun gördüler. Vatandaşlarımızdan TMM kuralına riayet etmelerini özellikle istirham ediyoruz. Dua eder, dua bekleriz.”

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0