in

BLCYT nedir?

BLCYT nedir sorusu bugünlerde arama motorlarında çokça araştırılıyor. Sosyal medyada pek çok kişinin merak edip araştırdığı BLCYT nedir? Twitter’da finans ile ilgili paylaşım yapanların son günlerde sıkça dilinden düşürmediği BLYCYT nedir? BLCYT açılımı nedir? BLCYT ne anlama geliyor? İşte, detaylı bilgiler…

Vatandaşların merak edip gündeme taşıdığı BLCYT nedir? Çokça konuşulmasıyla sosyal medyada gündem olan ve dikkatleri çeken kelime BLCYT nedir? BLCYT ne anlama geliyor? BLCYT kimleri ilgilendiriyor? İşte, merak edilenler…

BLCYT NEDİR?
Bilici Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak açılımı olan ve özellikle borsada BLCYT olarak hisseleri değer kazanan ya da kaybeden şirket vatandaşlar tarafından merak ediliyor.

1950 yılında aile şirketi olarak ticaret hayatına atılan Bilici Ailesi, günümüze kadar süregelen aile değerlerini korumuş ve 2011 yılında Borsa İstanbul’da işlem görüp, kurumsal değerlerini ve kârlı yapısını yatırımcıları ile paylaşma fırsatı yakalamıştır.

Tekstil ve Turizm olmak üzere 2 ana kol altında faaliyetlerini sürdüren Bilici Yatirim, en son teknolojiye sahip entegre tesisleri, deneyimli kadrosu, güçlü finansal yapısı ile yatırımcılarına planlı ve sürdürebilir getiri sağlamayı hedeflemektedir.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0