in

İskenderun bayram namazı saati 2020! Hatay İskenderun bayram namazı saat kaçta?

Hatay İskenderun bayram namazı saat kaçta sorusu, 31 Temmuz 2020 Cuma günü (yarın) başlayacak olan Kurban Bayramı’nın sabah bayram namazı saatini öğrenmek isteyen vatandaşlar araştırmalarını sürdürüyor. Hatay İskenderun bölgesinde yaşayan vatandaşlar için İskenderun bayram namazı saati 2020 kaç? İskenderun’ta bayram namazı saat kaçta kılınacak? Kurban kesme ibadetini yerine getirebilmek için sabah namazına gitmenin gerektiği önemli günde Bayram namazı saatleri belli oldu mu? İskenderun’ta yaşayan vatandaşlar için namaz kaçta kılınacak? İşte, detaylar…

Yılda iki defa kutlanan dini bayramların sonuncusu olan Kurban Bayramı coşkusu 31 Temmuz Cuma günü (yarın) yaşanacak. En güzel elbiselerin giyildiği, küslüklerin sona erdiği, mutlu anların tanık olduğu Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınacak? Hatay İskenderun bayram namazı saat kaçta? İskenderun bayram namazı saati 2020 kaç? İşte, tüm bilgiler…

İSKENDERUN BAYRAM NAMAZI SAATİ 2020! HATAY İSKENDERUN BAYRAM NAMAZI SAAT KAÇTA?

İskenderun, Türkiye’ye katıldığı zamandan 1974 yılına kadar olan dönemde oldukça küçük bir kasabaydı. 1974 yılında üretime geçen Türkiye’nin üçüncü Demir-Çelik Fabrikası, kent yaşamına büyük canlılık getirmiştir.

Ayrıca, süperfosfat fabrikası, bitkisel yağ, yem, un, konserve, salça, çırçır, dokuma, çeltik, oto ve makine yedek parçaları vb. endüstri dalları vardır. Boru hattı ile Batman’dan gelen petrol, İskenderun Limanı’ndan deniz yoluyla Mersin’e gönderilir.

Limanda Demir-Çelik ve Süperfosfat fabrikalarının iskeleleriyle NATO’ya bağlı bir iskele ve demiryolu istasyonu bulunur. Türkiye’nin dördüncü büyük limanı olan İskenderun Limanı’nın yıllık yük kapasitesi 8.7 milyon tondur.

Bugün, İskenderun Türkiye’nin önde gelen en büyük ilçelerinden biri olup, özellikle sanayi, deniz ticareti ve turizm alanında hızla gelişen bir şehirdir.

Hatay İskenderun ilçesinde yaşayan vatandaşlar için Kurban Bayramı namaz saati: 06.12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Siverek bayram namazı saati 2020! Şanlıurfa Siverek bayram namazı saat kaçta?

Mezitli bayram namazı saati 2020! Mersin Mezitli bayram namazı saat kaçta?