in

N11 kapıda ödeme var mı?

n11 kapıda ödeme var mı sorusu bugünlerde alışveriş tutkunları tarafından arama motorlarında araştırılıyor. Birçok e-ticaret sitesinde başlayan yılsonu kampanyaları vesilesiyle internetten alışveriş yapmaya başlayan vatandaşların tercih ettiği N11 kapıda ödeme seçeneği var mı? Son birkaç yılda değiştirdiği müşteri portföyü ile daha hızlı ve çeşit ürünlerle vatandaşların tercih etmesine imkân tanıyan n11 ödeme seçenekleri neler? N11 Kapıda ödeme var mı? İşte, merak edilenler…

Giyim, elektronik, ev ve yaşam ürünleri, kozmetik, spor ve mücevherata kadar birçok üründe avantajlı fiyatlarla müşterilere en iyi hizmeti sunduğu ifade edilen n11 alışveriş sitesi çokça araştırılıyor. Daha önceleri kapıda ödeme seçeneği var diye haber yapılan n11’de ödeme seçenekleri neler? N11’den alışveriş yapan vatandaşlar kapıda ödeme yapabiliyor mu? N11 kapıda ödeme var mı? İşte, detaylı bilgiler…

N11 KAPIDA ÖDEME VAR MI?

n11.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, havale, BKM Express, Masterpass, GarantiPay, Paycell, Fibabanka Alışveriş Kredisi, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi, İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi, Garanti Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi bankalara göre değişiklik gösterebilir. n11.com’un kredi başvurularının değerlendirilmesinde veya kredi tahsis edilmesinde herhangi bir etkisi bulunmamaktadır.

Havale ile ödeme yapabilmek için Akbank Direkt Öde, İş Bankası ile Öde, Albaraka ile Öde, DenizBank, Kuveyt Türk QR Kod İle Ödeme, VakıfBank-VakıfPay veya Vakıf Katılım Bankası seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0