in

PTT çağrı merkezi meşgul çalıyor! PTT çağrı merkezi neden aranmıyor?

PTT çağrı merkezi neden aranmıyor? sorusunun yanıtı PTT müşteri hizmetlerine ulaşamayan vatandaşlar tarafından arama motorlarında en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. “PTT çağı merkezi meşgul çalıyor” PTT ile ilgili en çok şikayet edilen konular arasında. Köklü bir firma olan PTT çeşitli alanlarda vatandaşlara hizmet vermeye çalışıyor. Pek çok firmada yaşanması muhtemel bir sorun olan PTT Çağrı Merkezi sorunu için ise Şikayet Hattı bulunmaktadır. PTT uygun fiyatı nedeniyle kargoda en çok tercih edilen firmalar arasında bulunurken aynı zamanda  PTTCell, PTTBank, posta, hızlı gönderi, HGS, OGS, PTT Sigorta gibi neredeyse her alanda hizmet sunuyor. Peki, PTT çağrı merkezi neden aranmıyor? İşte, yanıtı!

“PTT Çağrı Merkezi meşgul çalıyor” şikayeti en köklü kuruluşlardan biri olan PTT ile müşteri memnuniyetsizliğine neden olan bir sorun haline geldi. PTT Kargo özellikle uygun fiyatı ve hızlı gönderimi nedeniyle vatandaşların en çok tercih ettiği hizmetlerden biri. Kargonun yanı sıra, PTTCell, posta, hızlı gönderi, PTTBank, HGS, OGS gibi ayrı ayrı pek çok alanda hizmet vermeye çalışan ve Türkiye’nin en eski firmalarından biri olan PTT’de de her firmada olduğu gibi zaman zaman aksaklıklar meydana gelebiliyor. Müşteri hizmetlerine ulaşamayan vatandaşlar “PTT çağrı merkezi neden aranmıyor?” sorusuna yanıt arıyor. İşte, PTT çağrı merkezi sorunu ile ilgili detaylar…

PTT çağrı merkezi neden aranmıyor?

Müşteri yoğunluğu nedeni ile firmaların çağrı merkezlerine ulaşmak zaman zaman zor hale gelebiliyor. PTT Çağrı Merkezi ile ilgili resmi sitesinde yer alan bilgiye göre çağrı merkezi elemanına bağlanma süresinin uzun olması halinde zaman kaybetmemek için, PTT tarafından aranmak için talimat verilebiliyor.

PTT Müşteri Hizmetlerine direk bağlanma

PTT Müşteri Hizmetlerine direk bağlanabilmek için 444 1 788 numarasını aradıktan sonra sırayla 2-1-1 tuşlarına basarak müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde bağlanılabiliyor.

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0