in

Sami Değirmencioğlu kimdir?

Sami Değirmencioğlu kimdir sorusu, popüler E-ticaret sitesi Trendyol’da sattığı fahiş fiyatlı ürünlerinin sosyal medyada gündem olmasıyla pek çok vatandaşın bugünlerde gündeminde yer alıyor. Trendyol’da sattığı ürünlerin yüksek bedeli ve sosyal medyada hakkında çıkan iddialar sonucunda ürünleri kaldırılan Sami Değirmencioğlu kimdir? Sosyal medyayı ayağa kaldıran Wayfair skandalının sonrasında sattığı ürün ve fiyatlarla benzerlik gösteren Sami Değirmencioğlu kimdir? Konu ile alakalı vatandaşların gündemine oturan kişi ya da firma neden bu kadar merak edildi? İşte, detaylı bilgiler…

10 Temmuz 2020 Günü Amerika’yı sarsan Wayfair skandalının ardından Türkiye’deki önemli alışveriş sitelerinden Trendyol’daki yüksek bedelli ürünleriyle şüpheleri üstüne çeken ve sosyal medyada araştırılmaya başlanan Sami Değirmencioğlu kimdir? Amerika’da yüksek bedelli ürünlere kodlanan ürünlerle çocuk ticareti yaptığı öne sürülen Wayfair skandalının ardından sosyal medya kullanıcıları Türkiye’deki durumları da sorgulamaya başladı. Sosyal medyada kısa sürede dikkat çeken olayın ardından yüksek fiyatlı ürünleri kaldırılan Sami Değirmencioğlu kimdir? Değirmencioğlu Giyim ismiyle uçuk fiyatlı ürünleri satmasının altında yatan olay ne? İşte, detaylar….

SAMİ DEĞİRMENCİOĞLU KİMDİR?

Sami Değirmencioğlu, sosyal medyayı kasıp kavuran Wayfair skandalının ardından Trendyol’daki yüksek bedelli ürünlerinin gündem olup kaldırılmasının ardından internet üzerinde araştırılmaya başlandı. Denizli’deki Değirmencioğlu Giyim ve Konfeksiyon Dükkânı’nın sahibi olan Sami Değirmencioğlu ürünleri sosyal medyada fiyatlarıyla gündem gelmesinin ardından alışveriş sitesinden kaldırıldı.

Sosyal medyada üzerine fazlasıyla gidilen konu hakkında yer alan görüntüler sonrasında bir  kullanıcının İnstagram platformundan paylaştığı yazının ardından oğullarından olan Enver Değirmencioğlu’nun açıklamaları, sosyal medyada gündeme geldi.

Enver Değirmencioğlu, yaptığı açıklamada durumun personelden dolayı kaynaklandığını ve bunu en kısa sürede çözüme kavuşturacaklarını bu hatayı kabul ettiklerini söyledi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0