in

Ahu Tuğbay kimdir nereli kaç yaşında? 

Cemiyet hayatının tanınan ismi Ahu Tuğbay kimdir sorusuyla araştırılıyor. Bebek sahilinde geçirdiği ufak kaza ile gündeme gelen Ahu Tuğbay nereli sorusunun da hedefi oldu. Resim yeteneği babasından kalan Ahu Tuğbay kaç yaşında sorusuyla da araştırılmaya başlandı. Peki, Ahu Tuğbay kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, Ahu Tuğbay kimdir, nereli, kaç yaşında sorularının detaylı yanıtları… 

Ressam Nejat Tuğbay’ın kızı Ahu Tuğbay kimdir sorusuyla gündemdeki yerini aldı. Cemiyet ve sosyete hayatının tanınan ismi Ahu Tuğbay nereli sorusunun da hedefinde. Kısa bir süre önce Bebek sahilinde talihsiz bir kaza geçiren Ahu Tuğbay’ın hayatı araştırılmaya başlandı. Peki, Ahu Tuğbay kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, Ahu Tuğbay kimdir, nereli, kaç yaşında sorularının detaylı cevapları… 

Ahu Tuğbay kimdir, nereli, kaç yaşında? 

Ünlü Ressam Nejat Tuğbay’ın kızı Ahu Tuğbay hayatıyla merak edilmeye başlandı. Kendisiyle alakalı pek fazla bilgi bulunmayan Tuğbay birçok sergi düzenliyor. Ahu Tuğbay, Galeri SUAV’da, sanatçı yeteneğini sergilemişti. Tuğbay, ressam babası Nejat Tuğbay’dan miras kalan resim yeteneğini, İsmail Acar’dan aldığı derslerle geliştirip bir kolaj sergisi açmıştı. Ahu Tuğbay’ın Ahmet Kozanoğlu ile evliliğinden Yasemin Kozanoğlu dünyaya gelmiş. Ahu Tuğbay ile ilgili daha detaylı bilgi bulunmuyor. 

Geçtiğimiz günlerde ise Ahu Tuğbay, Bebek sahiline yanaşan teknesinden inerken talihsiz bir kaza geçirdi. Yüzüstü düşen Tuğbay, yanağını ve burnunu betona çarptı. Cemiyet hayatının tanınmış simalarından Ahu Tuğbay önceki gün “Turkuaz 1” adlı teknesiyle denize açıldı. Sosyetik isim, Bebek sahiline ineceği sırada talihsiz bir kaza geçirdi. Tuğbay, teknenin ön tarafında bulunan demirlere elindeki ıslak mendille tutunarak inmeye çalıştı. Ancak aynı anda tekne iskeleye çarptı. 

İlk müdahale kaptandan geldi 

Dengesini kaybeden Ahu Tuğbay, elleri de kayınca tutunamayıp yere düştü. Beton zemine yanağını ve burnunu çarpan Tuğbay, hemen toparlanarak düştüğü yere oturdu. Burnu kanayan Tuğbay’a ilk müdahaleyi teknenin kaptanı yaptı. İlkyardım malzemeleriyle kanamayı durduran kaptan, Ahu Tuğbay’ı yeniden tekneye bindirerek hızla uzaklaştı. Ahu Tuğbay, bir süre yerde oturup başını yukarı kaldırarak kanamanın durmasını bekledi. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0