in

Beni Bırakma Müjgan kimdir? 

ATV ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma Müjgan kimdir sorusuyla gündemde. Hafta içi her gün izleyici karşısına gelen Beni Bırakma dizisi büyük bir takipçi kitlesine sahip. Diziye sonradan katılan Deniz Can ise, Beni Bırakma Müjgan kimdir sorusuyla araştırılıyor. Oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çeken Deniz Can, sosyal medyada da en fazla konuşulan isimler arasında yer alıyor. Peki, Beni Bırakma Müjgan kimdir? İşte tüm detaylar… 

Beni Bırakma Müjgan kimdir sorusu birçok kişi tarafından araştırılıyor. ATV ekranlarında hafta içi her gün izleyiciyle buluşan Beni Bırakma oldukça sevilen bir yapım. Diziye sonradan dahil olan Müjgan karakteri ise dikkat çekmeye devam ediyor. Deniz Can’ın hayat verdiği Müjgan rolü, oyunculuğuyla ve güzelliğiyle ön plana çıkmasını sağladı. Peki, Beni Bırakma Müjgan kimdir? İşte, Beni Bırakma Müjgan kimdir sorusunun detaylı cevabı… 

Beni Bırakma Müjgan kimdir? 

Beni Bırakma akşam kuşağının en sevilen dizilerinden biri. Ekranların yeni dizisi olmaya aday Beni Bırakma oyuncu kadrosunda yer verdiği isimlerle de oldukça başarılı bir yapım. ATV yeni sezon dizileri arasında iddialı giriş yapan olan Beni Bırakma başrollerini Esengül Aypek, Emrah Akduman, Sude Doğar, Özlem Önemli, Berkay Veli ve Çağla Çukurova’nın paylaşıyor. Beni Bırakma dizisi hafta içi her gün saat 15.00’da izleyiciyle buluşuyor.  

Diziye sonradan katılan Müjgan karakteri izleyiciler tarafından merak ediliyor. Başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle ekran karşısındakileri büyüleyen Deniz Can’ın özel hayatı da merak konusu. Instagram hesabı https://www.instagram.com/deniz.canlisi/ olan güzel oyuncu hakkında detaylı bir bilgi bulunmuyor. 

Beni Bırakma konusu 

Aile olmanın, aşkın, sadakatin sınandığı günlük dizi “Beni Bırakma”da Sayar ailesi, Ankara’nın en köklü ailelerinden biridir. Baba Cengiz, genç yaşından beri çalışarak işlerini geliştirmiş, oğullarını büyütmüştür. Geleneksel bir baba olan Cengiz için aile her şeydir. Aralarında ne yaşanırsa yaşansın, akşam olunca aynı sofraya oturulur. Ailenin büyük oğlu Tarık, tıpkı babası gibi bir delikanlıdır ve işleri şimdiden devralmış durumdadır. Ortaklarının kızı Meltem ile yıllardır birlikte çalışırlar ve herkes onların evlenmelerini beklemektedir. Tarık’ın hayatı ise Hukuk öğrencisi Sıla’yı tanımasıyla kökünden sarsılır. Önceleri bu kimsesiz kıza yardım etmeye çalışan Tarık, sonraları ona aşık olur. Bu aşk için Tarık ilk defa babasına isyan eder. Ailenin küçük ve uçarı oğlu Emre ise tıp doktorudur. Onun hayatı da Zeynep’e aşık olması ile yepyeni bir yola girer. Bu aşk ile pandoranın kutusu açılır. Anne Arzu’nun yıllardır sakladığı sırlar, Zeynep yüzünden açığa çıkmak üzeredir. Arzu şiddetle bu aşka karşı çıkar, Emre ise annesine karşı çıkarken aileyi sürüklediği kaosun farkında bile değildir. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0