in

Cansın Helvacı kimdir?

Cansın Helvacı kimdir sorusu bugünlerde arama motorlarında yoğun bir şekilde araştırılıyor. Birçok kişinin sosyal medyada gündem olmasının ardından merak edip araştırdığı Cansın Helvacı kimdir? Cansın Helvacı ne iş yapıyor? Geçtiğimiz Cuma günü İzmir’de yaşanan deprem sonrasında sosyal medyada hakkında binlerce tweet atılan Cansın Helvacı kaç yaşında? Cansın Helvacı nereli? İşte, merak edilen bilgiler…

Ekranların tanıdık siması olarak sosyal medyada ön plana çıkarılan Cansın Helvacı bugünlerde hayatına dair özel bilgiler vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Arama motorlarında Cansın Helvacı kimdir sorusuyla araştırmalarını sürdüren vatandaşlar için Cansın Helvacı ne iş yapıyor? Cansın Helvacı nereli? Cansın Helvacı kim? İşte, detaylar…

CANSIN HELVACI KİMDİR?

Cansın Helvacı, 6,8’lik İzmir depreminin ardından tam 21 saat sonra 38 yaşındaki anne ile 4 çocuğunun kurtarıldığına ilişkin sunduğu haberde gözyaşlarını tutamadı ve sosyal medyada gündem oldu.

Cansın Helvacı 1989 yılında İzmir ilimizde dünyaya gelmiştir. Cansın Helvacı’nın annesi ve babası geçmiş yıllarda Balkanlardan göç etmiş bir ailedir. Aslen Selanik göçmeni olan aile İzmir’de yaşamaktadır. Cansın Helvacı da İzmir’de yaşamaktadır. Cansın Helvacı ilk ve ortaokulu İzmir’de bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesini kazanmıştır.

Buradan mezun olan Cansın Helvacı televizyon sunuculuğu ve diksiyon üzerine eğitimler aldı.
Cansın Helvacı’nın ilk tv deneyimi HaberTürk kanalındaki sunuculuk görevi olmuştur. Burada kendisini gösteren ve oldukça güzel sunum yapan Cansın Helvacı A habere transfer oldu.

A Haber’de gece haberlerini sunmaya başlayan Cansın Helvacı Gece Ajansı isimli programın sunuculuğunu üstleniyor. Yine aynı kanalda ‘’Memleket Meselesi’’ adlı bir programı da hem hazırlayıp hem de sununuyor.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0