in

Elanur Pat kimdir nereli kaç yaşında?

Elanur Pat kimdir sorusu, bugünlerde gerek Netflix platformunda yayınlanan Exatlon yarışması gerek yeni çıkan şarkısıyla vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Sosyal medya platformu Twitch’te yaptığı canlı yayınlarla tanınmaya başlayan Elanur Pat, 2019 sonunda çıkardığı Bela şarkısıyla vatandaşların dikkatini çekmişti .Sosyal medya hesabı İnstagram hesabından sık sık paylaşımlar yapan genç ve güzel fenomen hakkında nereli ve kaç yaşında gibi sorularla ekstra bilgiler edinilmek isteniyor. Son dönemin popüler fenomenlerinden biri olan Elanur Pat kimdir? Elanur Pat kaç yaşında? Elanur Pat nereli? İşte, Elanur Pat hakkında merak edilen bilgiler…

Twitch yayıncısı olarak başladığı sosyal medya hayatında çıkardığı şarkı ve katıldığı yayınlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Elanur Pat kimdir sorusu internette araştırılıyor. Sosyal medya platformunda eğlenceli videolara konu olan ve İnstagram hesabı üzerinde yaklaşık 970 binden fazla takipçisi bulunan Elanur Pat nereli? Eğlenceli ve nerjik yapısıyla çokça izlenilen Elanur Pat kaç yaşında? İşte, merak edilen tüm bilgiler…

ELANUR PAT KİMDİR NERELİ KAÇ YAŞINDA?

30 Aralık 2000 tarihinde doğmuş olan Elanur Pat şu an 19 yaşında ve aslen Orduludur. Oğlak burcu olan Elanur Pat, ela gözlü ve Açık kahverengi saçları ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yalova Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı yazılım mühendisliği öğrencisidir.

Okuluna devam ettiği zamanlarda Twitch yayınları da yapmaya başlayan Elanur, kaydettiği aşama dolayısıyla hayatını bu eksende ilerletmeye karar vermiştir.

Elanur Pat’ın bu kararı, onun kısa sürede Counter Strike Global Offensive oyununda aşama kaydetmesine olanak tanımış, Twitch yayınları ile geniş bir kitleye ulaşmasına vesile olmuştur.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0