in

Erdener Konca kimdir, hastalığı nedir? 

Son günlerde birçok kişi Erdener Konca kimdir, hastalığı nedir sorularını araştırmaya başladı. Geçtiğimiz yıllarda magazin gündeminde adından sıkça söz ettiren Erdener Konca kimdir, hastalığı nedir sorularıyla gündemdeki yerini aldı. Peki, Erdener Konca kimdir, hastalığı nedir? İştw tüm detaylar… 

Erdener Konca kimdir, hastalığı nedir soruları son günlerde birçok kişi tarafından araştırılıyor. Arama motorlarında sıkça araştırılan konu başlığı sosyal medyanın da gündeminde. Peki, Erdener Konca kimdir, hastalığı nedir? İşte, Erdener Konca kimdir, hastalığı nedir sorularının detaylı yanıtları… 

Erdener Konca kimdir, hastalığı nedir? 

Sabancı Ailesi’nin genç üyelerinden İlhan Sabancı ile Aysel-Erdener Konca çiftinin güzel kızları Pınar Konca, Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen ‘Fransız Sarayı’ konseptli düğünle hayatlarını birleştirmişti. 650 davetlinin katıldığı düğünde ünlü Fransız şarkıcı Dany Brillant sahneye çıkmıştı.  

Pınar Konca, Instagram’da oldukça aktif olan bir isim. 530 bini aşkın takipçisi bulunuyor. Birçok takipçisi babası Erdener Konca’yı merak ediyor olsa da hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. 

Yalçın-Neslihan Sabancı çiftinin oğulları İlhan Sabancı ile Aysel-Erdener Konca çiftinin kızları Pınar Konca, Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen nikah töreniyle dünya evine girdi. Sabancı ve Konca ailelerinin bu özel gecesine, iş, cemiyet ve siyaset dünyasından 650 seçkin davetli katıldı. Yalçın-Neslihan Sabancı ve Aysel-Erdener Konca çifti, nikah töreni öncesi konukları kapıda karşılayarak mutluluklarını paylaşan dostlarının tebriklerini kabul etti. Düğünün dekorasyonu ve organizasyonunu Candan Kıramer ve Bettina Hakko’nun sahibi olduğu B&C Atelier D’Ambiance tarafından yapıldı. Çırağan Sarayı, genç çiftin isteği üzerine Fransız Sarayı’na dönüştürüldü. Özel heykeller ve sütunlarla süslenen salon çiçeklerle de renklendirildi. Salona girdiklerinde, kendilerini Fransız Sarayı’nda hisseden konuklar dekorasyona tam anlamıyla hayran kaldı. 

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0