in

Erhan Ernak kimdir?

Erhan Ernak kimdir sorusu, Survivor 2020’de büyük finale kalan iki yarışmacıdan biri olan oyuncu ve eski basketbolcu Barış Murat Yağcı hakkında bilgi edinmek isteyen kişilerin gündeminde yer alıyor. Bu seneki Survivor performansında geçmiş dönemde yaptığı basketbolculuk kariyerindeki sakatlıkların nüksetmesiyle çoğu zaman sakatlıklarla boğuşan Barış Murat Yağcı arama motorları üzerinde sık sık aratılıyor. Şevkat Yerimdar, Kiralık Aşk gibi dizilerde de oynayarak yıldızını parlatan Barış Murat Yağcı Survivor ile sıkı bir takipçi kitlesini oluşturmayı da başardı. Survivor Barış hakkında araştırmalar yapan kullanıcılar Erhan Ernak kimdir? Sorusunu merak etmeye başladı. Peki, Erhan Ernak kimdir? Erhan Ernak Barış Murat Yağcı ile akraba mı? Erhan Ernak ne iş yapıyor? İşte, detaylar…

Survivor 2020’de final heyecanının yaşandığı şu günlerde 5 aylık zorlu maratonun sonunda finale kalma başarısı gösteren Survivor Barış Murat Yağcı vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Ailesi ve geçmişteki yaşamını merak eden takipçileri ve seyirciler arama motorları üzerinden araştırmalarını sürdürüyor. Ekranlara gelen geçtiğimiz bölümlerde Annesinin ikinci bir evlilik yaptığından bahseden Barış Murat Yağcı’nın açıklamalarının ardından Erhan Ernak kimdir sorusu sıkça araştırılmaya başlandı. Peki, Erhan Ernak Survivor Barış’ın nesi oluyor? Barış Murat Yağcı Erhan Ernak akraba mı? İşte, merak edilenler…

ERHAN ERNAK KİMDİR?

Erhan Ernak şu anda Türkiye Basketbol Süper Ligi takımlardan Bahçeşehir Koleji takımında yardımcı antrenörlük görevini sürdürmekte olup Milli takım hocalığı da yapmış olan Selçuk Ernak’ın kardeşidir.

Basketbol eğitimi ve meslek kariyeri oldukça iyi olan, bir zamanlar Kadın basketbolunun önde gelen isimlerinden Ekrem Memnun’un yardımcılığını yapmış, Galatasaray Yıldız basketbol takımının da antrenörlük görevini üstlenmişti.

Erhan Ernak bir dönem basketbolculuk kariyeri de olan Barış Murat Yağcı ile basketbol sporundan tanışmakta ve Survivor Barış’ın annesinin ikinci eşidir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0