in

ÜzgünÜzgün

Oh İn Hye kimdir?

Oh İn Hye kimdir sorusu bugünlerde sosyal medyada trend topic olmasının ardından vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Son yıllarda öne çıkan Kore sinema ve dizi sektörünün önde gelen yetenekli aktrislerinden olan Oh İn Hye kimdir? Geçtiğimiz günlerde intihar ettiği şüphesiyle hastaneye kaldırılan Oh İn Hye öldü mü? Oh İn Hye yaşıyor mu? Oh İn Hye kimdir? İşte, detaylı bilgiler…

Uzak doğu sinemasının son yıllardaki öne çıkan ismi Oh İn Hye sosyal medyada gündeme gelmesiyle vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Dün internette çıkan intihar haberlerinin ardından gündem olan Oh İn Hye hangi filmlerde oynadı? Oh İn Hye kimdir? Oh İn Hye öldü mü? Türkiye’de de takipçi kitlesi olan Oh İn Hye yaşıyor mu? İşte, merak edilenler…

OH İN HYE KİMDİR?

Güney Kore’nin son yıllarda çıkardığı başarılı oyuncusu Oh İn Hye dün akşam saatlerinde kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Güney Kore’nin İncheon kentindeki evinde sabaha karşı baygın halde bulunan Oh İn Hye hastanedeki tüm çabalarına rağmen kurtarılamadı.

Evinde baygın olarak bulunduğunda kalp krizi geçirdiği söylenen Oh İn Hye ölümü hakkında polis intihar mı yoksa öldürme olup olmadığını araştırıyor.

Sosyal medyada hem birlikte çalıştığı kişilerden hem de onu ekrandaki performanslarından tanıyan milyonlarca izleyiciden övgüler ve anma fotoğraflarının yayılmasıyla gündeme gelen Oh İn Hye’nin Türkiye’de de pek çok takipçisi bulunuyor.

Oh İn Hye’nin oynadığı filmler;

Horse Doctor (2012)
Return Home (2012)
Yeonnam-dong 539 (2018)
The Plan (2014)
Janus: Two Faces of Desire (2014)
NO-BREATH (2013)
Wish Taxi (2013)
Eating, Talking, Faucking (2013)
Marrying the Mafia 5 (2012)
Vivid Fire (2012)
Seoul Bimong (2011)
A Journey with Korean Masters (2011)
Red Vacance Black Wedding (2011)
Extreme (2011)
Sin of a Family (2010)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir