in

Senad Ok kimdir nereli kaç yaşında?

Senad Ok kimdir, nereli, kaç yaşında gibi sorular son zamanlarda oldukça merak ediliyor. Köşe yazarı ve spor yorumcusu olarak bilinen TRT spikeri Senad Ok kimdir, nereli, kaç yaşında sorularını sizler için cevapladık. Peki, Senad Ok kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte tüm detaylar…

Eğlenceli spor yorumlarıyla gündeme gelen Senad Ok kimdir, nereli, kaç yaşında soruları oldukça merak ediliyor. Fenerbahçe – Beşiktaş derbisi sonrasında yaptığı yorumlarla adından çok söz ettiren Senad Ok kimdir, nereli, kaç yaşında sorularının da hedefi oldu. Peki, Senad Ok kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, Senad Ok kimdir, nereli, kaç yaşında sorularının yanıtı… 

Senad Ok kimdir nereli kaç yaşında? 

1977 yılında dünyaya gelmiştir. 1996 yılında Kültür Koleji’nde lise eğitimine başlayan Senad Ok, 2001 yılında liseden mezun olmuştur. Daha sonra lisans eğitimine 2001 yılında başlayan Ok, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden 2005 yılında mezun olmuştur. 

Meslek yaşamına Doğan Haber Ajansı’nda muhabir olarak başlayan Senad Ok, daha sonra 2009 ile 2011 yılları arasında Habertürk’te muhabir olarak çalışmış ardından da 1 yıl süreyle Posta Gazetesi’nde yine muhabir olarak görev almıştır. 

Sports TV’de 2008 tarihinde başladığı sunuculuk görevini 12 yıl boyunca sürdürmüştür. Aralık 2012 tarihinden itibaren Milliyet gazetesinde köşe yazılarına devam etmektedir. 

Bildiği diller arasında İtalyanca, Boşnakça, İngilizce ve İspanyolca yer alan Senad Ok, aynı zamanda TRT Spor ekranlarında yorumculuk yapmaktadır. 

Kendisi hakkında en çok merak edilen soru hangi takımı tuttuğudur. TRT Spor spikeri ve gazeteci Senad Ok, uzun süre Fenerbahçe muhabirliği yapmış ve özellikle Fenerbahçe transfer haberleri ile ismini duyurmuştu. Kendisinin Fenerbahçeli olduğunu tahmin ediyoruz. Öte yandan kendisi ile aynı ismi taşıyan bir voleybolcu vardır. 

Comments

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0