in

Zahide Yetiş’le Gelin Görün Elisa Ün kimdir, kaç yaşında, nereli?

Zahide Yetiş’le Gelin Görün Elisa kimdir? sorusu yarışmayı yakından takip eden vatandaşlar tarafından arama motorları üzerinde en çok araştırılan konulardan biri haline geldi. Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında izleyenler tarafından beğeniyle takip edilen Zahide Yetiş’le Gelin Görün’de bu haftanın yarışmacıları arasında modellik yapan Elisa Ün öne çıkan yarışmacılardan biri oldu. Haftanın dördüncü gününde yarışacak olan Gelin Görün Elisa ise düzgün fiziği ve güzelliği ile izleyenlerin dikkatini çekti. Peki, Zahide Yetiş’le Gelin Görün Elisa nereli ve kaç yaşında? İşte, bu haftanın ilk yarışmacısı Gelin Görün Elisa hakkında bazı bilgiler…

 

Gelin Görün Elisa kaç yaşında? sorusu Zahide Yetiş’le Gelin Görün yarışmasının bugünkü bölümünün ardından merak konusu oldu. Bu haftanın dördüncü  gelirn yarışmacısı olan Gelin Görün Elisa iddialı halleriyle izleyenlerin ilgisini çekmeyi başardı. Kanal D ekranlarının sevilen programında kayınvalideler gelinleri için alışveriş yaparken, gelinler ise gelecek misafirler için hünerlerini ortaya koyuyor. Genç bir gelin olan Gelin Görün Elisa  ise yemek yapma konusunda rakiplerinin gerisinde kaldı. Elisa Ün kaç yaşında? sorusu ise bu haftanın moda konusunda iddialı yarışmacısı hakkında en çok merak edilen sorulardan biri oldu. İşte, Gelin Görün Elisa kimdir? sorusunun yanıtı!

Zahide Yetiş’le Gelin Görün Elisa Ün kimdir, kaç yaşında, nereli?

Elisa Ün 25 yaşında ve İstanbul’da yaşıyor. Aktif bir şekilde modellik yapan Elisa’nın annesi Yunan asıllı bir Türk ve babası da Türk. Güzelliğiyle öne çıkan Elisa doğma büyüme İstanbullu. Elisa’nın evliliği çok iyi gidiyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0