in

Hamster coin (HAM) nedir, nereden ve nasıl alınır? Elon Musk’tan hamstercoin paylaşımı sonrası ilgi arttı!

Hamstercoin nedir sorusu kripto para takipçilerinin internette araştırdığı konular arasında yer alıyor. Milyarder iş insanı Tesla’nın CEO’su Elon Musk kripto paralar hakkında yaptığı paylaşımların ardından değer kazanması dikkat çekerken, bu olayın bir örneği de hamster coin de yaşandı. Bitcoin ve Dogecoin ile ilgili yaptığı paylaşımlar ile coinlerin ivme kazanması veya gerilemesine neden olan Elon Musk bu kez Hamster coin paylaşımında bulundu. Peki Hamster coin nedir nasıl ve nereden alınır?

Hamster Coin nedir, kaç dolar/TL sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Tesla CEO’su Elon Musk kripto paralar ile ilgili paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Bitcoin’in ardından Dogecoin paylaşımı ile adından söz ettiren Elon Musk, bu kez de Hamster Coin paylaşımı ile günde geldi ve kısa sürede dikkat çekti. Binlerce kripto para takipçisinin yakından takip ettiği isimler arasında yer alan Elon Musk Hamster coin paylaşımın ardından Hamster coin nedir, nereden ve nasıl alınır sorusu gündeme geldi. İşte Hamster coin hakkında merak edilen detaylar…

HAMSTER COİN NEDİR, NEREDEN VE NASIL ALINIR?

Hamster token, merkezi bulunmayan ve Binance Smart Chain ağı üzerinde çalışan bir kripto para birimi. CoinMarketCap üzerinde Eylül 2021 tarihinden itibaren yer almaya başladı.

Hamster Token, BSC’de oluşturulan merkezi olmayan meme belirtecidir. Ham tokeni diğer belirteçlerinden ayıran özellik, pazarda daha güçlü ve güvenli olmasıdır. Hamster’ın amacı, dünyanın her yerinden kullanılabilecek bir jeton olmaktır. Hamster Token ilk olarak CoinGecko ve CoinMarketCap’te listelenmiştir.

Hamster coin, birçok kripto para piyasasında gelenekselleşen yöntemlerle kolaylıkla alınabiliyor.

HAMSTER COİN KAÇ DOLAR?

Hamster coin ₺0.0000004278 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0