in

Samsung Galaxy Note 10 Plus geliyor! İşte ilk görüntüsü

Samsung, Galaxy Note 10 serisi ile birlikte telefon pazarını hareketlendireceğe benziyor. Ağustos ayında duyurusu yapılacak olan cihaz, birkaç farklı modelden oluşuyor. Galaxy Note 10, Galaxy Note 10 Pro ve bugün görüntüsü internete sızan Galaxy Note 10 Plus. Sızdırılan görüntü, çok net olmadığından görüntünün gerçek olup olmadığına emin olmak pek mümkün değil. Telefonun açılışı sırasında çekilen ekran görüntüsüne bakıldığında Galaxy Note 10+ metni dikkat çekiyor. Modelin çerçeveleri hayli ince görünürken, ekranın ön yüzünde ortada ekrana gömülü kamera konumlandırılmış. Oppo Reno serisindeki ve Xiaomi Mi 9T modelinin aksine Samsung, ön kamerayı ekrandan kaybetmek yerine bu şekilde konumlandırmayı uygun görmüş. Cihazın arka yüzünün bir görüntüsü ise yok. Haliyle cihazın arka yüzünde kaç kamera bulunduğu sorusunun yanıtını şimdilik yok. Diğer yandan Galaxy Note 10 Pro olarak bugüne dek duyduğumuz model ya Galaxy Note 10 Plus ile aynı model; ya da iki farklı cihaz söz konusu. Ancak Samsung, Galaxy Note serisinde bugüne dek ne Plus modeli çıkardı ne de Pro. Bu anlamda da Galaxy Note 10 serisi bir ilk olacak. Galaxy Note 10 serisi, Ağustos ayı içinde New York’ta gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında dünyaya duyurulacak.

Samsung, Galaxy Note 10 serisi ile birlikte telefon pazarını hareketlendireceğe benziyor. Ağustos ayında duyurusu yapılacak olan cihaz, birkaç farklı modelden oluşuyor. Galaxy Note 10, Galaxy Note 10 Pro ve bugün görüntüsü internete sızan Galaxy Note 10 Plus.

Sızdırılan görüntü, çok net olmadığından görüntünün gerçek olup olmadığına emin olmak pek mümkün değil. Telefonun açılışı sırasında çekilen ekran görüntüsüne bakıldığında Galaxy Note 10+ metni dikkat çekiyor. Modelin çerçeveleri hayli ince görünürken, ekranın ön yüzünde ortada ekrana gömülü kamera konumlandırılmış. Oppo Reno serisindeki ve Xiaomi Mi 9T modelinin aksine Samsung, ön kamerayı ekrandan kaybetmek yerine bu şekilde konumlandırmayı uygun görmüş.


Cihazın arka yüzünün bir görüntüsü ise yok. Haliyle cihazın arka yüzünde kaç kamera bulunduğu sorusunun yanıtını şimdilik yok.

Diğer yandan Galaxy Note 10 Pro olarak bugüne dek duyduğumuz model ya Galaxy Note 10 Plus ile aynı model; ya da iki farklı cihaz söz konusu. Ancak Samsung, Galaxy Note serisinde bugüne dek ne Plus modeli çıkardı ne de Pro. Bu anlamda da Galaxy Note 10 serisi bir ilk olacak.

Galaxy Note 10 serisi, Ağustos ayı içinde New York’ta gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında dünyaya duyurulacak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0