in

Steam NBA 2K20 fiyatında yüzde 92 indirim yaptı

Dünyanın önde gelen oyun platformlarından Steam, NBA 2K20 isimli oyunun fiyatında yüzde 92 oranında indirim yaptı, fiyatı 20 TL’nin altına düşen oyun kapış kapış satmaya başladı.

Zaman zaman oyun fiyatlarında indirime giden ve oyuncuların Steam Yaz İndirimleri, Steam Kış İndirimleri, Steam Bahar İndirimleri adı altında arama yapmalarına neden olan dünyanın en büyük oyun platformu Steam, bu kez popüler basketbol oyununun fiyatını yüzde 92 oranında indirerek şaşkınlık yarattı.

249 TL’den satışa sunulan oyuna yapılan özel indirim, 1 Eylül tarihine kadar geçerli olacak ve oyun, yüzde 92 indirimle 19.92 TL’ye satın alınabilecek.

Steam’e giren oyuncular, NBA 2K20 Satın Alın kısmında özel promosyon bölümünü görecek ve buradan Sepete Ekle yapmaları halinde oyunu indirimli alabilecekler. Oyunun Deluxe ve Legends sürümleri için bir indirim söz konusu değil.

Hatırlanacağı üzere Steam ile Epic Games, oyun indirimleri konusunda büyük bir yarış içerisinde. Hemen her hafta bazı oyunları bedava veren Epic Games’in GTA V ve Civilization VI oyunlarını ücretsiz dağıtması büyük ses getirmiş ve Epic Games, milyonlarca yeni abone kazanmıştı.

NBA 2K20’nin bu kadar büyük oranda indirim almasında hiç şüphesiz gelecek yeni oyun etkili oldu. NBA 2K21 de ilerleyen günlerde satışa sunulacak ve bu tip sürpriz indirimler aslında pek de şaşırtıcı değil.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0