in

Thodex güvenilir mi?

Thodex güvenilir mi sorusu alternatif yollara yatırım yapıp para kazanmak isteyen vatandaşlar tarafından sıkça araştırılıyor. Bitcoin, kripto para, gümüş yatırım gibi pek çok alternatif yollara yatırım yapmak isteyen kişiler bugünlerde Kripto para borsasında öne çıkan Theodex sitesi hakkında bilgi edinmek istiyor. Türkiye’nin en güvenli kripto borsası olduğu iddia edilen Koineks’in ABD’den lisans alması sonrasında adını Theodex olarak değiştirdi. Yeni ismiyle vatandaşlar tarafından merak edilen Theodex güvenilir mi? Theodex Kripto Para borsası nedir? Theodex hesabı nasıl açılır? İşte, merak edilen bilgiler…

Eski adı Koineks olan ve Thodex Kripto Para Borsası ile piyasada var olmaya çalışan Theodex güvenilir mi sorusuyla bugünlerde çokça araştırılıyor. Yatırım yapacak olan kullanıcıların sistemde listelenen mevcut kripto paralar üzerinden alım – satım işlemi gerçekleştirebilmesi adına, yalnızca alıcı ve satıcıyı buluşturan Türkiye merkezli bir platform olduğu ifade edilen Theodex yasal mı? Theodex’e yatırım yapanlar neler düşünüyor? Theodex güven veriyor mu? İşte detaylar ve yorumlar…

THODEX GÜVENİLİR Mİ?
Türkiye’nin önde gelen Kripto Para Borsası Koineks, ABD’de lisans alan ilk Türk firması olarak, yeni ismi “THODEX” ile dünyaya açılan ilk firma oldu.

Thodex’te üyelik işlemleri ücretsiz olarak gerçekleşmektedir. Bunun için Thodex’in resmi sitesine giriş yapıp “Ücretsiz Hesap Oluşturun” kısmından üyeliğinizi açabilirsiniz.

Üyelik formunu doldurduktan sonra, mail adresinize gelen aktivasyon mailine tıklayarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Kripto Para Borsası’nda işlem yapmak isteyen kullanıcıların üzerine durdukları en önemli noktalardan bir tanesi güvenlik konusudur. Thodex bu konuda ülkemizde en önemli şirketlerin başında gelmektedir.

Thodex, telefon onayıyla giriş imkanı sunmasının yanı sıra Türkiye’de Kurumsal Üyelik yeniliğini başlatan ilk firma özelliğini taşımaktadır.

Thodex güvenliği, Müşteri Tanıma Sistemi ile hesabınızdaki olağan dışı davranışları tespit ederek önlem alan ve size haber veren bir sisteme sahiptir.

Firma, gerçek kişilerden üyelik sırasında tüm bilgileri eksik şekilde girilmesini, Tüzel kişilerden ise vergi levhası bilgilerini ön koşul olarak istemektedir.

THODEX KURUMSAL HESAP İÇİN İSTENEN BELGELER HANGİLERİDİR?

Thodex Kripto Para Borsası’nda kurumsal hesap oluşturmak için bazı belgeler gerekmektedir; Bu belgeler aşağıda maddeler halinde sıralanmıştır;

İmza sirküsünde beyan edilmiş olan şirket yetkilisinin kimliğinin ön ve arka sureti
Vergi levhası
Ticaret sicil gazetesi
İmza sirküsü
Şirket kaşesi ile birlikte imzalanan matbu formu

THEODEX KULLANANLAR İSE ŞU YORUMLARI YAPIYOR;

“Yıllardır kullandığım koineks borsasının yeni ve global versiyonu. Bankalardan daha cok güveniyorum bu firmaya çünkü 3 yıldır hiçbir falsosunu görmedim, güvenle kullanabilirsiniz.

“Artık türk borsalarına fazla komisyon ödemekten bıktım resmen sömürülüyoruz. Sadece bu bile bu borsayı kullanmam için yeterli hacimleri de fena gözükmüyor.Müşteri temsilciliği anında sorunlarıma yardım ediyor bekletmiyor veya uğraştırmıyor.”

“Düşük komisyonlu bitcoin satın alma sitesi ararken üstteki arkadaşın açıklamasıyla kaydoldum. Paribu ve btcturk (%0.35) gibi fahiş komisyon oranları olmayan bir site. Şu anda aldığı komisyon %0.01. Üye olmak için referans uygulamaları var. “

“Son yazdığım entry i tamamen unutun. Düşük komisyonlu bir mecra diye giriş yaptığım thodex, piyasada yeni yapılanmasının verdiği amatörlükle bugün btc/usd nin 9500 doların üstüne çıkması sırasında siteye erişimi kesti. Bu boyuttaki bir kuruluşun böyle bir aksaklık yaşaması çok üzücü. “

“Uygulamasını indirdiğim thodex hesabıma giriş yapamıyorum. Mail attım ancak hala dönüş yapılmadı. Acilen ilgilenillirse çok memnun olurum. Thodex yerli piyasada en güvendiğim borsa, bu tip şeyler yaşamak istemiyorum. İlk defa böyle bir problem yaşıyorum.”

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0