in

VTHO coin nedir? VTHO coin kimin? 

Dünyanın en zengin insanı olarak tanınan Elon Musk geçtiğimiz günlerde kripto para borsasını yerinden oynatacak gelişmeler kaydetti. Bu gelişmenin ardından pek çok kişi VTHO coin nedir sorusunu araştırmaya başladı. Ayrıca birçok yatırımcı VTHO coin kimin sorusunu da gündeme getirdi. Platformun açıklamasına göre VeThor değerini, ekosistem içindeki üyeler tarafından üretilen ve gerçek dünyadaki ekonomik sorunları çözen faaliyetlerden alan halka açık Blockchain’dir. VeThor Token (VTHO) ise VeChain platformunda çalışan bir kripto para birimi. Peki, VTHO coin nedir? VTHO coin kimin? İşte, VTHO coin nedir ve VTHO coin kimin sorularının yanıtları… 

Kripto para borsasında yaşanan dalgalanmalar sebebiyle pek çok kişi VTHO coin nedir sorusunu gündeme getirdi. VeThor Token  yani VTHO, VeChain platformunda çalışan bir kripto para birimi olarak biliniyor. Ayrıca merak edilen bir diğer başlık ise VTHO coin kimin sorusu oldu. Peki, VTHO coin nedir? VTHO coin kimin? İşte, VTHO coin nedir ve VTHO coin kimin sorularının detaylı cevapları… 

VTHO coin nedir? VTHO coin kimin? 

VeThor platformunda uygulama merkezi aracılığıyla kullanıcılar, VeChainThor blok zincirinde oluşturulan uygulamaları hakkında bilgi edinebiliyor. Geliştirici bilgi merkezinde ise bir uygulama yapmak isteyen kullanıcılar kapsamlı belgelere ve kılavuzlara ulaşabiliyor. Bunların yanında ödül programları ile de platformda kurulu uygulaması bulunan geliştiriciler, daha fazla destek almak için ödül programlarına başvuruda bulunabiliyor. Bunlara ek olarak VeThor platformu, kullanıcılarına VeResearch programı ve araştırma ortakları ortakları aracılığıyla araştırma konuları, akademik makaleler, yayınlanmış makaleler ve teknik yazılar da sunuyor. Kontrol edilebilir işlem yaşam döngüsü sayesinde BlockRef ve Expiration işlem alanları ile kullanıcılar, bir bloğa dahil edilmemişlerse işlemin ne zaman işleneceği veya sona ereceği zamanı ayarlayabiliyorlar. Ayrıca VeThor platformunun kullandığı proof of authority de işletmelerin verimsiz yükseltme ve enerji israfı konusundaki ortak endişelerini gidermesine yardımcı oluyor. 

Yaklaşık 3 gün öncesine kadar 0.0015’lik birim fiyatına sahip olan VeThor Token, yükselişe geçerek bugün 0.0018’lik bir fiyata sahip. 2020 yılında zirve Temmuz ayında kaydedilmişti.

VeThor Token yorumu 

VTHO coin yorumlarına bakıldığında daha çok platformun geleceği ile ilgili yorumlar yapıldığı görülüyor. Çünkü fiyat performansında VTHO token’ın harikalar yaratmadığı görülüyor. CoinMarketCap verilerine göre yazının yayına hazırlandığı sırada 0,0012 dolardan işlem gören VTHO coin’in 13 Mart 2020’de 0,000153 dolar ile en düşük ve 1 Ağustos 2018’de 0,0420 dolar ile en yüksek seviyeyi gördüğünü belirtmekte fayda var. Bunların yanı sıra VeThor Token’ın piyasa hacminin 2020 Temmuz’a kadar sıfır olduğu ve sonrasında birden artmış olması da dikkat çekiyor. Yazının yayına hazırlandığı sırada 33.490.460 USD ile piyasa hacmi bakımından 199. sıraya yerleşmiş olan VTHO ile ilgili karışık yorumlar yapılıyor. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0