in

E-okul çöktü mü, e okul’a neden girilmiyor?

E Okul neden açılmıyor sorusu, sisteme girmeki isteyen öğrenciler ve veliler tarafından internette aranan konular arasında yer almaya devam ediyor. Öğrencilerin not bilgisi, sınıf ortalaması gibi detayları öğrenebileceği E-Okul sistemi, bir süredir yaşanan problemler dolayısıyla çökme problemi yaşanıyor. Peki, E-Okul neden açılmıyor? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

Son birkaç saattir e okula erişilemiyor. Bunun sebebi e okul sisteminin oldukça yoğun olmasıdır.

E okul sisteminin barındığı sunucular çok gelişmiş sisteme sahip olsa da aynı anda milyonlarca kişinin sisteme giriş yapması geçici olarak e okul çöktü mü şeklinde düşünülüyor. Dönem sonlarında son birkaç hafta içinde not hesaplaması yapmak, devamsızlık durumuna bakmak için milyonlarca kişi sürekli e okula giriş yapmaktadır. Özellikle günün belirli saatlerinde e okula erişim imkansız hale geliyor.

E-Okul veli bilgilendirme sistemi, bazı dönemlerde yoğunluk sebebiyle yaşanan aksaklıklar dolayısıyla hizmet veremeyebiliyor. Ancak son problemde ise öğrenciler, bilgilerini doğru girmelerine rağmen sistemden atılıyor. Peki, E Okul giriş sorunu nasıl çözülür? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

Yaşanan çökme probleminin yoğunluktan kaynaklandığı tahmin edilirken, konu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

E OKUL ÖĞRENCİ VE VELİ GİRİŞİ NASIL YAPILIR?

E Okul veli bilgilendirme sistemi, öğrenciler için kritik bir önem arz etmeye devam ediyor.

Öğrenciler, veliler ve öğretmenlerin uğrak noktası olan E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi, yeni dönemin başlamasıyla birlikte eğitim dünyasının yeniden gündemindeki konu oldu.

Öğrenciler hakkında bütün bilgilerin var olduğu bu sistem, eğitim alanında büyük şeffaflık sağlarken bilgilerin erişim kolaylığı açısından da işleri oldukça kolaylaştıran bir yöntem haline geldi.

Öğrencilerin sistem bilgilerine T.C kimlik no ve okul numaraları kolayca erişim sağlanabiliyor.

E OKUL HANGİ SAATLERDE YOĞUNLUK YAŞIYOR?

Dönem sonlarında e okul sistemi çok yoğun olur. Ancak özellikle günün belirli saatlerinde sisteme giriş imkansız haldedir.

Sabah 10:00 – 12: 00 saatleri arasında,

Öğleden sonra 14: 00 – 16 : 00 saatleri arasında,

Akşam 20 : 00 – 23 : 00 saatleri arasında oldukça yoğundur.

E-OKUL GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYIN

 

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0