in

Bake Coin nedir? Bakery Coin kimin ve geleceği ne yönde? 

Dijital dünya ile birlikte kullanımı artmaya başlayan sanal paralar, Bake Coin nedir sorusuyla araştırılıyor. Sanal para piyasasına Elon Musk’ın da dahil olmasıyla piyasalar yeniden şekillendi. Bu sebeple birçok vatandaş Bakery Coin kimin ve geleceği ne yönde sorusunu da gündeme getirmiş oldu. Peki, Bake Coin nedir? Bakery Coin kimin ve geleceği ne yönde? İşte, Bake Coin nedir, Bakery Coin kimin ve geleceği ne yönde sorularının detaylı yanıtları… 

Bake Coin nedir sorusu kripto para borsasında yaşanan değişimlerin ardından gündeme geldi. Ayrıca merak edilen bir diğer konu başlığı da Bakery Coin kimin ve geleceği ne yönde sorusu oldu. Son zamanlarda Elon Musk’ın sanal para piyasasında gerçekleştirdiği hareketlilik, bir nevi dalgalanma yaratmıştı. Peki, Bake Coin nedir? Bakery Coin kimin ve geleceği ne yönde? İşte, Bake Coin nedir, Bakery Coin kimin ve geleceği ne yönde sorularının detaylı cevapları… 

Bake Coin nedir? Bakery Coin kimin ve geleceği ne yönde? 

BakerySwapBinance Smart Chain’de yer alan, merkezi olmayan bir otomatik market-yapıcı protokolüdür. Platformun yönetimi için gerekli olan BAKE coin, kullanıcıların platforma likidite sağlaması sonucunda kazanılmaktadır. Halihazırda BAKE token sahibi olan kullanıcılar bu token’ları yönetim için oy kullanmak amacıyla veya işlem ücretinden kâr payı kazanmak amacıyla kullanabilmektedir. 

BAKE ödülleri çeşitli likidite havuzlarından sunulmaktadır. Bu havuzlar başlangıçta BUSD, ETH, BTC, DOT, LINK ve BAKE/BNB olarak duyurulmuştur. Ekip, merkezi olmayan otonom organizasyonların (DAO) geleceğine inanan anonim bir geliştirici grubudur. Ön satışa veya geliştirici ekip için önceden ayrılmış jetonlar gibi projeleri benimsemiyorlar. 

Bake token toplam arz miktarı 453.949.924 BAKE’dir. Şu an için dolaşımdaki arz ise 144.972.627 BAKE token’dir. BakeryToken (BAKE), en son 24 Eylül 2020 tarihinde Binance’da listelenmiştir. An itibarıyla 1 BAKE Token, ₺0,10’den işlem görmektedir. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0