in

ÜzgünÜzgün KızgınKızgın KomikKomik Aşık OldumAşık Oldum ŞaşkınŞaşkın YorumsuzYorumsuz

Emrullah sürmeli öldü mü?

Emrullah sürmeli öldü mü sorusuyla arama motorlarında araştırmalarını sürdüren vatandaşlar konu hakkında son gelişmeleri öğrenmek istiyor. Sıfır Bir dizisinde oynayarak adını duyuran ve büyük bir hayran kitlesi oluşturan Emrullah sürmeli öldü mü? Dizide canlandırdığı karakteriyle birçok kişi tarafından benimsenen ve takdir edilen Emrullah sürmeli öldü mü söylentileri nereden çıktı? Emrullah sürmeli öldü mü? İşte, son gelişmeler…

Sıfır bir, Sokağın çocukları ve son olarak kara çocuk olmak üzere üç farklı projede oynayan genç oyuncu Emrullah Sürmeli başarılı oyunculuk kariyerinin sonrasında sosyal medyada gündem oluyor. Birçok kişinin kısa süre içerisinde yayıldığı ve merak ettiği Emrullah Sürmeli öldü mü? Emrullah Sürmeli öldü haberleri kim tarafından yayıldı? Emrullah Sürmeli ölüm nedeni ne? İşte, detaylı bilgiler…

EMRULLAH SÜRMELİ ÖLDÜ MÜ?

Son günlerde çıkan ödlümü söylentileri iddialarıyla gündeme gelem Emrullah Sürmeli’nin hakkında çıkan iddialar karşısında henüz açıklama yapmazken ölüm iddialarının nereden çıktığı konusunda net bilgi elimize ulaşmadı.

4.sezonuna başlayan Çukur dizisine katılacağı söylentileri olan Emrullah Sürmeli’nin hayatına dair birkaç bilgi aşağıda yer almaktadır.

EMRULLAH SÜRMELİ KİMDİR?
2000 yılında dünyaya gelen Emrullah Sürmeli aslen Adana’lıdır. Adana’nın Karaisalı İlçesi’nde doğmuştur. Karaisalı Lisesi’nden mezun olmuştur.

Babası Adana’da bir restaurant işletiyor. Emrullah da zaman zaman burada garsonluk yapıyor.

Rol aldığı ilk dizi Sıfır Bir oldu. Bu dizi sayesinde ünlü olan oyuncu Sıfır Bir dizisinin devamı sayılan Sokağın Çocukları dizisinde de rol aldı. 2020’de Sıfır Bir’in sinema filmi versiyonunda da oynadı.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0