in

İslamic Force üyeleri kimdir? İslamic Force kadın üyesi adı nedir?

İslamic Force üyeleri kimdir sorusu bugünlerde gerek sosyal medyada gerekse arama motorlarında yoğun bir şekilde araştırılıyor. Türkiye’ye rapi getiren ve sevdiren Boe B lakaplı Bülent İpek’in kurduğu İslamic Force üyeleri kimlerdir? İslamic Force ismiyle rap dünyasına sükseli bir giriş yapan grubun üyeleri kimdir? İslamic Force kadın üyesi adı nedir? İslamic Force grubunun kadın üyesi mi var? İşte, merak edilen tüm bilgiler…

Bugünlerde birçok kişinin aram motorlarında araştırıp merak ettiği grup İslamic Force kimlerden oluşuyor? Sosyal medyada sıkça paylaşılmasıyla ilgi çeken ve merak edilen İslamic Force üyeleri kimdir? Boe B lakaplı Bülent İpek’in öncülüğünde kurulan grubun kadın üyesi adı nedir? İslamic Force kadın üyesi kimdir? İşte, detaylar…

İSLAMİC FORCE ÜYELERİ KİMDİR? İSLAMİC FORCE KADIN ÜYESİ ADI NEDİR?

İslamic Force, 1986 yılında Boe B ve Maxim tarafından Berlin-Kreuzberg’da kuruldu. İlk Türkçe rap kaydının sahibi olan İslamic Force’un ilk rap kayıtları İngilizcedir.

Türk rapinin kurucu babası kabul edilen Boe B, ilk Türk rap grubu “Islamic Force”u 1986’da kurdu. Grup Maxim, Nellie, Dj Derezon, Dj Cut’em T’den oluşuyordu.

90’lı yıllarda birtakım değişiklikler olmuş ve Killa Hakan gruba katılmıştır. 1997 yılında Mesaj albümünü çıkarmışlardır. Boe B’nin ölümü üzerine grup dağılmıştır.

Kendisi Nellie nickiyle Islamic Force’ta nakaratlarda ön plana çıkmış bir ablamızdır. Gerçek ismi Negjmije Braku (Necmiye) diye biliyorum. En son Killa Hakan’ın Semt Semt Sokak albümünde yer aldıktan sonra bir daha kimseye feat atmadı. Ama kendisiyle en son konuştuğumda bir parça çıkarmayı düşünüyor imiş.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0